Gardenscapes bilgisayardan nasıl oynanır?

Gardenscapes’i bilgisayar üzerinden oynayarak birçok sorunun önüne geçebilirsiniz, ayrıca telefonlarda alacağınız performanstan çok daha fazlasını bilgisayar üzerinden alabilirsiniz.
Gardenscapes
Gardenscapes bilgisayardan nasıl oynanır?

Gardenscapes ile macera dolu bir yolculuğa çıkarak 3’lü eşleştirme seviyelerini geçin, bahçenin farklı alanlarını yenileyip süsleyin, bahçedeki gizemleri açığa çıkarın ve yardımcınız Austin’in de dahil olduğu oyun içi karakterin keyfini sürün! Hayalinizdeki evi inşa edebileceğiniz bu oyunda birçok seçenek sizleri bekliyor!

Gardenscapes bilgisayardan nasıl oynanır?

Gardenscapes’i bilgisayar üzerinden oynayarak mobil cihazınızda oynarken olduğundan çok daha yüksek performans, yüksek görüntü kalitesi ve kesintisiz oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Gardenscapes’i bu özelliklerle bilgisayardan oynayabilmek için BlueStacks’i bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

Gardenscapes görevler
Verilen görevleri yerine getirerek bölümleri geçmeye çalışmalısınız.

Gardenscapes’i bilgisayarınıza kurarak bilgisayarda oyun oynarken telefonlarınızdan 9 kat daha yüksek bir verim elde edebilirsiniz. Hal böyle olunca Gardenscapes’i bilgisayardan mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Oyunu bilgisayarınıza kurmak için yapmanız gerekenler hemen aşağıda yer alıyor:

  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Gardenscapes’i aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
  • Warface’i bilgisayarınıza indirmek için hemen aşağıda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.
Gardenscapes mini oyun
Gardenscapes içerisinde mini oyunları da geçerek yardımcınız Austin’e rüyasını anlamlandırması için yardım edebilirsiniz.

Bilgisayardan Mobil Oyun Oynamak!

Mobil cihazlarda uzun süreli oyun deneyimleri pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzda oyun oynarken ciddi bir şekilde oyuna odaklanırsanız zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilir ve böylece hızla tükenen şarjınızın farkında olmayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Gardenscapes oynayarak bu durumun kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gardenscapes güçlendiriciler
Güçlendiriciler ile bölümleri geçerken kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Bilgisayardan Klavye ve Fare ile Gardenscapes Oynamak!

Mobil oyunları bilgisayardan oynarken klavye ve fare de sizlere fazlasıyla avantaj sağlayacak. Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz. Oyunlarda hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu daha akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamalısınız. Klavye ayarlamalarını yapmak için ekranın sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynanışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağdaki pencerede bulunan “Kaydırma” “Sürükle” gibi özellikleri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Tüm bölümlere eksiksiz bir şekilde tuş ataması yaptıktan sonra sağ alttan kaydet butonuna tıklayın.

Gardenscapes indir

“Gardenscapes PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Gardenscapes gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler