Garena Free Fire En İyi Loot Bölgeleri – Bermuda Haritası

free fire en iyi loot bölgeleri

Garena Free Fire, PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile gibi Türkiye’nin en çok oynanan Battle Royale oyunları arasında yer almakta. Free Fire oynarken ihtiyacınız olan tek şey hızlı olup bir an önce silahlarınızı, zırhınızı ve kaskınızı bulmak olmalıdır. Bunun için uçaktan atlamadan önce atlayacağınız bölgeyi dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Bunun için sizlere Free Fire oyununda en iyi loot bölgeleri nereleri ona değineceğiz.

Garena Free Fire: Bermuda Haritasında En İyi Loot Bölgeleri

Free Fire son zamanlarda oyunda yüksek seviye ekipman bulacağınız bölgeyi gösteriyor ancak bu bölgelere siz dışında birçok kişinin gelecek olma olasılığını düşünecek olursak gösterilen bölgeye atlamak adeta kumar oynamak gibi diyebiliriz. Sizlere aktaracağımız bölgeler her zaman olmasa da yüksek ihtimalle yüksek seviye ekipman bulabileceğiniz bölgeleri kapsıyor.

free fire en iyi loot bölgeleri

Rim Nam Village

Rim Nam Village, haritanın Bermuda haritasının sol alt kısmında su üzerinde kurulu olan bir bölge. Hali hazırda çoğu oyunda yüksek seviye silah bulabileceğiniz bölge olarak gösterilse de gösterilmediği zamanlarda da bir hayli işinize yarayacak ekipman bulabileceğiniz bir bölge. Bu yüzden Nim Nam Village’a ilk sırada yer vermek istedik. Rim Nam Village, ayrıyetten silahlarınız için de yüksek seviye ekipman bulunduran bir bölge. Çoğu zaman yüksek seviye ekipman bulundurduğundan dolayı çoğu oyuncunun uğrak noktası haline gelen Nim Nam’a gitmeyi düşünüyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Bu yüzden uçağınız direkt o bölgeden geçmiyorsa uçaktan atlar atlamaz o bölgeye gitmek yerine öncesinde oraya yakın bir yerlere gidip birkaç silah bulduktan sonra oraya gitmeniz sizlere oldukça avantaj sağlayacaktır.

free fire en iyi loot bölgeleri

Graveyard

Her oyunda siz hariç Graveyard bölgesine giden mutlaka bir iki oyuncu olur desek yanlış söylemiş sayılmayız. Graveyard, mezarlık olduğundan dolayı çoğu mezarın yanında birkaç eşya bulabilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu fazla eşyadan dolayı yüksek seviye eşyaya da denk gelme ihtimaliniz bir hayli yüksek bölgeler arasında yer alıyor.

free fire en iyi loot bölgeleri

Capetown

Capetown bölgesi, haritanın sağ kısmında yer alan bir bölge. Bölgede çok sayıda yapının bulunmasından dolayı eşya bakımından oldukça zengin olmasını sağlıyor. Ayrıca bu bölgede mutlaka bir araç bulunabiliyor bu sayede diğer bölgelere çok daha hızlı geçiş yapabilirsiniz.

free fire en iyi loot bölgeleri

Clock Tower

Clock Tower da çoğu oyuncunun sevdiği bölgeler arasında yer alıyor. Hem yüksek seviye eşyalardan hem de oyunun orta bölgelerine yakın olduğundan dolayı çoğu oyuncu tarafından oldukça sevilen bir bölge. Clock Tower’ın ayrıca sahip olduğu yüksek seviye eşyanın yanında saklanacak yerin de fazla olması oldukça dikkat çekici.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler