Genshin Impact karahindiba tohumları nerede bulunur?

Genshin Impact karahindiba tohumları nerede bulunur ve ne işe yarar?
Genshin Impact Karahindiba nerede bulunur
Genshin Impact Karahindiba tohumları nerede bulunur?

Genshin Impact karahindiba tohumları nerede bulunur ve ne işe yarar? Karahindiba tohumları Genshin Impact’te son derece önemli bir kaynaktır. Karahindiba tohumları ile tarifler, eşya yükseltmeleri ve çeşitli komisyonlar gibi birçok amaç için kullanabilirsiniz.

Genshin Impact Karahindiba Tohumları

Karahindiba, Genshin Impact’te herhangi bir yerde bulunabilir ancak bu tohumların bolca bulunabileceği ve hasat edilebileceği birkaç bölge bulunuyor. Mondstadt bölgesi de bu karahindiba tohumlarının en çok bulunduğu bölgelerden birisi.

Genshin Impact Karahindiba Tohumları
Genshin Impact’te Karahindiba Tohumları en çok Mondstadt bölgesinde bulunuyor!

Karahindibalar birkaç günde bir şehrin kapılarında bulunabilir. Bunun dışında Mondstadt yakınlarındaki bölgelerde de kolayca bulunabilir. Genshin Impact’te son derece önemli olan karahindiba tohumlarını çıkarabilmek için bulunan her bir karahindiba çiçeğinin hasat edilmesi gerekiyor.

Karahindiba en çok nerede bulunur?

Karahindiba tohumları oyunculara Genshin Impact’te birden fazla görevi tamamlaması için yardımcı olmanın yanı sıra oyunda beş yıldızlı bir Ameno elementi karakteri olan Jean’i elde etmek için de kullanılabiliyor. Oyuncuların bu karakterin kilidini açıp sahip olmaları için 186 çekirdeğe ihtiyacı bulunuyor.

Oyuncuların Genshin Impact’te bol miktarda karahindiba bulabileceği yerler:

  • Şehrin kapıları
  • Mondstadt yakınlarındaki tapınak
  • Dawn Winery ve Stone Gate arasındaki arazi

Oyuncular bu konumların dışında da yabani karahindiba bulabilirler çünkü bu çiçekler hemen hemen her yerde olabiliyor ancak en çok yukarıda yazan bölgelerde bulunuyor. Ayrıca oyuncuların karahindibaları hasat edebilmeleri için çiçeklere rüzgar büyüsü ile vurmaları gerekiyor. Rüzgar büyüsü karahindibaların tohum atmasına neden olur.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts