Goddess: Primal Chaos İttifak Savaşı Rehberi

Goddess: Primal Chaos

Goddess: Primal Chaos ile birlik savaşlarına atılıyoruz! Gücümüzü gösterebileceğimiz bu etkinlikte amacımız ise rakiplerimizi alt ederek listenin en üst sırasına çıkmak. Tabii bunun için etkinlik sırasında bir miktar puan toplamamız gerekiyor. Peki bu puanı nasıl topluyoruz? Sorunun cevabını merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunun bilgisayarda nasıl oynanacağını da merak ediyorsanız BlueStacks 4’e göz atabilirsiniz. İyi oyunlar!

Goddess: Primal Chaos
Farklı özelliklere sahip kahramanlar.

Goddess: Primal Chaos İttifak Savaşları

Klan savaşlarında kazanan her oyunda olduğu gibi en yüksek puanı elde eden tarafın oluyor. Puan toplamak için farklı yollardan bulunuyor. Bunlar ilki oyunun birinci, dördüncü ve yedinci dakikalarında ortaya çıkan kılıç. Kılıcı elinize aldığınız zaman “Tyrant Phissis’e” dönüşürsünüz. O formda da kaldığınız sürece canınız sürekli olarak artar ve artırılmış saldırı gücü elde edersiniz. Dönüşmüş formunuzu koruduğunuz sürece ise her 5 saniyede bir belirli miktarda puan elde edersiniz. Oyundaki en iyi puan kazanma yöntemi kılıcı elimizde tutmak oluyor fakat bunun bir de dezavantajları mevcut. Dönüşmüş haldeyken savaş alanını terk etmememiz gerekiyor. Terk ettiğimiz takdirde kılıcı otomatik olarak elimizden düşürüyoruz. Bu da karşı takımdaki oyuncuların kılıcı çalması için bir fırsat doğuruyor.

Bir diğer yöntem ise savaş alanında gezinmek. Tabii boş gezinmekten bahsetmiyoruz. Haritada rastgele olarak çıkan puan buff’larını toplayarak da puan elde edebilirsiniz. Puan kazanmak için en kolay yöntemlerden biri olarak gözükse de düşmanlarla karşılaşmanız ihtimaller arasında. Bu durumda ise diğer bir yöntem olan rakipleri öldürme karşımıza çıkıyor. Rakiplerinizi öldürerek de puanlarının %20’sini elde edebilirsiniz.

Savaş bittikten sonra bütün oyuncuların topladıkları puan ittifakın toplam puanına yazılır. Böylelikle ittifak, toplam puanın %20’sini bir sonraki savaşa götürebilir.

Goddess: Primal Chaos
Giriş görevi animasyonu ile hikayemiz şekilleniyor.

Tek Savaş Ganimetleri

Birinci gelen ittifak ejderha öldürme önceliğini elde eder. Bunun yanı sıra savaşa katılan oyuncular ittifaklara katkıda bulunduğu puan oranında ganimet elde eder.

İttifak Ne Kazanır?

Bir ittifak belirli bir miktarda puan elde ettiğinde sunucuda “Tanrıların Savaş Alanı” yazısı çıkar. Bu yazıyı çıkarmak için ise ittifakın 10.000 puana ulaşmış olması gerekiyor. Böylelikle ittifak Tanrıların Savaş Alanı’na girebilir. Ayrıca çok daha fazla ödül ve puan kazanabilir.

Sezon Ödülleri

En iyi 10 ittifak sezon sonunda özel bir unvan elde eder. ittifakın oyuncuları ise sıralamaya bağlı olarak farklı ödüller kazanırlar.

Goddess: Primal Chaos
Goddess: Primal Chaos giriş ekranı.

BlueStacks 4 ile Goddess: Primal Chaos

Rekabetin ortaya çıktığı ortamlarda yavaş ve takılan oyunları kimse sevmez. İşte tam bu noktada BlueStacks 4 ortaya çıkıyor. Goddess: Primal Chaos’u bilgisayar ücretsiz olarak oynamanızı sağlayan BlueStacks 4 ile rakiplerinize karşı 1-0 önde başlayabilirsiniz. Rakipleriniz küçük bir ekranda parmaklarını ekrana sıkıştırmaya çalışırken, siz fare ve klavye ile istediğiniz şekilde karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. BlueStacks’in faydaları bununla da bitmiyor. BlueStacks Discord kanalına göz atarak turnuvalardan da haberdar olabilirsiniz. Turnuvalardan elde edebileceğiniz Google bakiyesi ile de karakterinizi güçlendirmek için oyun içi mağazaya göz atabilirsiniz. Turnuvalarda görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler