Golf Battle Kazanma Taktikleri – Her oyunun galibi olun!

Golf Battle oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor.
Golf Battle Kazanma Taktikleri
Golf Battle’ı bilgisayar üzerinden oynayarak her maçı kazanabilirsiniz.

Golf Battle kazanma taktikleri ile her girdiğiniz eşleşmenin galibi olabilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde altın toplayacaksınız. Ayrıca daha zorlu eşleşmelere katılmanın yanında kazandığınız eşleşmeler başına alacağınız altın miktarı da artacak. Kısa süre içerisinde inanılmaz derecede gelişmek istiyorsanız oyunun mekaniklerini hızlı bir şekilde çözmeli ve haritalarda küçük taktikler bulmalısınız.

Golf Battle Kazanma Taktikleri Neler?

Bir oyunda iyi performans sergilemek istiyorsanız epey bir süre oynamanız gerekebilir. İlk defa bu tür bir oyun oynuyorsanız alışmanız biraz sürebilir. Olabildiğince hızlı bir şekilde oyun içerisinde taktikler ve haritalardaki küçük taktiklerini bilmelisiniz. Böylelikle tam anlamıyla çok iyi bir oyuncu olmasanız da bu yöntemler sizi galibiyete götürecek.

Golf Battle Hızlı Vuruşlar
Hamlelerinizi hızlıca yaparak rakiplerinizin süreyle yarışmasını sağlayabilirsiniz.

Çoğu oyunda tek bir taktik olmadığı gibi Golf Battle oyununda da çeşitli çeşitli stratejiler oluşturabilirsiniz. Ancak ne kadar iyi oynarsanız oynayın rakipleriniz oyuna hakimse oyunlarınız bir o kadar rekabet dolu geçecek. Aynı zamanda oyunda hızlı ve hatasız oynayarak rakiplerinizin sizinle yarışmasının yanında zamana karşı oynaması da gerekecek.

Çoğu haritaya hakim olun

Farklı haritalarda bilgi sahibi olmak bu oyun için oldukça önemli. Haritalar rastgele verilebileceğinden dolayı yer yer ne gibi hamleler yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Eğer herhangi bir haritayı ilk defa oynuyorsanız rakiplerin sizden önce hamle yapmasını bekleyebilirsiniz. Bir nevi rakiplerinizi taklit ederek yakın skorlar alabilirsiniz.

Golf Battle Haritalar
Haritaları kısa sürede öğrenmelisiniz.

Rakiplerinizin gözünden kaçırdığı hamleleri doğru bir şekilde yapabilirseniz bir veya iki hamle dahi olsa öne geçebilirsiniz. Aynı zamanda geçilmesi zor olan bölgelerde akıllıca hareket ederseniz kolaylıkla öne geçebilirsiniz. Bölümleri olabildiğince az hamleyle bitirmeye çalışın.

Hızlı oynayın

Oyuna alıştıysanız hamlelerinizi hızlı hızlı yaparak rakiplerinize süre kalmamasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle az zamanın kaldığını görenler heyecan yapacak ve böylelikle hata yapma oranları da artacak. Eğer süresi yetmeyen bir oyuncu varsa hamle cezası yiyerek geriye düşecek.

Golf Battle Oyuncular
Her eşleşmede farklı oyuncular geleceğinden ilerledikçe zorlanma ihtimaliniz var.

Hızlı oynarken hata yapabilirsiniz. Rakipleri geride bırakmak için hızlı oynamak her zaman çözüm olmayabilir. Geçilmesi zor ve düşünmeniz gereken yerler olduğunda yavaşlayarak haritanın sonlarına doğru hiç beklemeden hamleler yaparak hata yapma oranınızı en aza düşürebilirsiniz.

Düşük seviyelerde haritaları tanıyın

Düşük eşleşmelere katılarak haritaların püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle yüksek seviyelerde daha rahat oynayıp eşleşmeleri kazanabilirsiniz. Düşük haritalarda kaybedip yüksek ödüllü haritalarda kazanarak kısa süre içerisinde altın miktarınızı artırabilmeniz mümkün.

Golf Battle Taktikleri
Haritalara özel taktikler uygulayabilirsiniz.

Oyuna yeni başladıysanız haritaları ve mekanikleri çözmeye çalışın. Hız seviyelerinin ne kadar ileri gidebileceğini öngörmek de bu oyunda oldukça önemli. Orantısız atışlar yaparsanız haritanın boş yerlerinden düşerek hamle sayınızın artmasına yol açarsınız. Böyle bir durumun önüne geçebilmek için oyunu iyi tanımalısınız.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Tüm Android telefonlardan bile 9 kat hızlı çalışabilen Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i bilgisayarınıza kurarak Golf Battle oynayabilirsiniz. Böylelikle daha geniş bir ekranda oynamanın yanında telefon gibi mobil cihazlarda oluşan şarj tükenmesi, ısınma, donma gibi hatalardan kurtulabilirsiniz. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak Golf Battle’ı bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

  • Resmi internet sitesinden BlueStacks’i bilgisayarınıza kurun.
  • Kurulumun ardından emülatörü açarak Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’a giriş yaparak Golf Battle araması yapıp oyunu indirin.

Golf Battle PC

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts