Grand Chase Taktikler ve İpuçları

Grand-Chase
Grand Chase

Grand Chase kahramanlarının kilidini açmak ve yenilmez bir takım oluşturmak için Grand Chase Mobile’ı nasıl oynayacağınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Grand Chase taktikleri ve ipuçları makalemiz, daha hızlı ilerlemeniz ve diğerlerinden daha iyi bir performans sergilemeniz için erken aşamada yapmanız gereken tüm adımlarda size yol gösterecektir.

Grand Chase Taktikler

Rehberimizde bir grup Grand Chase ipucunu ve püf noktalarını paylaşarak sizin için daha iyisini yapmaya çalışacağız. Bu yüzden haydi başlayalım!

Grand Chase
Grand Chase

10 + 1 Premium Summon ASAP Kullanın

Oyunda iyi bir başlangıç ​​yapabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken en önemli şeylerden biri bu. Temel olarak, oyuna katıldıktan sonra 10 + 1 çekmek için yeterli Premium Summon bileti alırsınız. Bu her zaman ilk önce yapmanız gereken şeydir, çünkü elde ettiğiniz sonuçlardan memnun kalmazsanız (sahip olduğunuz kahramanlar), yeniden oynamayabilir ve şansınızı artırabilirsiniz.

Becerilerin Sıfırlamanması İçin Bekleyin

Savaş sırasında kullanılabilecek tüm yeteneklere sahip olduğunuzdan emin olmanın en kolay yolu, sadece biraz sabırlı olmaktır. Başka bir deyişle, bir düşman işiniz bittiğinde, ilerlemek için acele etmeyin. Bunun yerine, beceri sayaçlarının aşağı doğru hareket etmesini ve yalnızca sıfırladıktan sonra hareket etmelerini bekleyin.

En İyi Kahramanlarınızı Geliştirmeye Odaklanın

Tüm kahramanlarınızı güncelleyemezsiniz. Bunu yapmaya çalışmamalısınız yoksa çok uğraştırır ve çok vakit kaybettirir. Bunun yerine, Grand Chase’deki en iyi kahramanları geliştirmeye odaklanmalısınız ve bunlar normalde S ve SR kategorisinde olan kahramanlardır.

Yıldız sayısı, bir kahramanın nadirliği kadar önemli değildir. Örneğin; 6 yıldıza yükseltilmiş bir A kahramanınız olabilir, ancak kaç tane yıldız olursa olsun bir SR kahramanı veya S kahramanından daha zayıftır. Yani daima mevcut en iyi kahramanlarınızı geliştirmeye odaklanmalısınız.

Grand Chase - Karakterler

Parti Becerileri Araştırması

Parti Becerileri, savaşta gerçekten fark yaratabildikleri için son derece önemlidir. Bu nedenle, sizin için en yararlı olanlara odaklanarak bunları sürekli olarak araştırdığınızdan emin olun.

Öncelikle iki temel beceriye odaklanmanızı öneriyoruz: İyileştiren bir Parti Becerisi ve çok fazla hasara neden olan bir beceriye odaklanmalısınız. Eğer bir şifacıyla bir ekip kurmayı planlıyorsanız, o zaman tamamen Partiniz için Şifa Becerisi’nden kaçının.

Partinize Dayalı Kahraman Eğitimi

Grand Chase, Parti Becerisi dışında oyun oynarken topladığımız özel kaynakları kullanarak Hero eğitimini yapmamızı sağlayan ilginç bir tamirciye sahip. Bu durumda işler oldukça kolaylaşmakta ve sizler de tamamen savaşta kullandığınız kahramanlara odaklanın. Eğer biriminiz ve şifacı olmayan bir partiniz varsa, o zaman bu iki kahraman türüne asla yatırım yapmamalısınız, çünkü bu bir kaynak israfından başka bir şey olmayacaktır. Bunun yerine, en çok kullandığınız kahraman türlerine yatırım yapın. Bu tür bir eğitimden sonra istatistiklerde görülen destek oldukça etkileyici olacaktır.

Grand Chase

Görevleri Tamamlayın

Oyuna her girişinizde, günlük ve haftalık görevlere bir göz atın ve onları en kısa sürede tamamlamaya odaklanın. Bu, diğerlerinden daha hızlı büyümenize yardımcı olacak inanılmaz ödüller verecektir.

Etkinlikleri Kaçırmayın

Görev listesini tamamlamak için her zaman Grand Chase’de bazı etkinliklere katılmalısınız. Bunlar genellikle ne kadar aktif olduğunuzu ve oyundaki belirli görevleri tamamlarken ne kadar iyi performans göstereceğinize bağlı olarak sizlere her zaman harika ödüller sunacaktır.

Bu nedenle oyunda aktif olan tüm etkinliklere her zaman göz atmalısınız ve bu ödülleri almak için yapabileceğiniz kadar iyi performans göstermeye çalışmalısınız. Bir taşla iki kuş vurmak için önce etkinlik görevlerini ve günlük ya da haftalık görevleri tamamlayan görevleri yapmaya çalışın.

En İyisi Olmak İçin Savaşlara Katılın

Grand Chase’de savaşabileceğin birçok yer var, muhtemelen her gün onları yapmak için yeterince zamanınız olmayacak. Ama üst düzey ödüller ve kahraman geliştirmeleri için bunu yapmalısınız. Bu yüzden ekranınızın sağ alt köşesindeki Battle düğmesine dokunun ve orada kahramanlarınızı olabildiğince çok savaşla çalıştırın.

Grand Chase - Adventure
Grand Chase – Adventure

Adventure’a Odaklanın

Adventure aşamalarında mümkün olduğunca yapmaya çalışın.  Bunu yaptığınızda bir ton kahraman ve inanılmaz ödüller kazanacaksınız, aynı zamanda bu maceraları tamamlayarak oyundaki içeriğin çoğunu da açacaksınız.

İyi Kahramanlar İyi Ödül Verir

Bu biraz iş gerektiriyor, ama sonuçta buna değer. Bu yüzden, 4 yıldızlı S rütbeli kahramanlar satmak ya da füzyon yerine onları 5 yıldız + 9’a kadar yükseltin. Ardından, kahramanlarınızı bir SR puanlama şansı yakalamaya başlayın (kaynaştırıcı kahramanların sıraları ne kadar yüksek olursa, SR puanlama şansınız o kadar yüksek olur). Eğer kaynaştırma işleminiz başarısız olursa bile yine de daha iyi bir kahramanlar kazanacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler