Grim Soul Hızlı Odun Toplama Taktikleri

Grim Soul’da hızlı gelişmek istiyorsanız çok fazla materyaliniz olması gerekiyor. Ekipmanlar kırılabildiğinden dolayı bir süre sonra yenisini yapmanız gerecek. Bu ekipmanları yapmak içinse odun gerekebiliyor.
Grim Soul Hızlı Odun Toplama Taktikleri
Odun toplarken karşılaşabileceğiniz oyuncularla savaşa girin.

Grim Soul hızlı odun toplama teknikleriyle kısa süre içerisinde çok güzel evler inşa edebilirsiniz. Her seviyeniz arttığında eşya üretimlerinin bir bölümünde odunun gerektiğini göreceksiniz. Hayatta kalma oyunlarında taş ve odunların önemi oldukça büyük. Çünkü çoğu eşyanın yapımında odun ve taşın büyük bir etkisi bulunuyor.

Grim Soul Hızlı Odun Toplama

Odunun neredeyse çoğu eşyanın yapılışında kullanılmasının yanında aynı zamanda bir yakıt. Kamp ateşi gibi yiyecek pişirmek istediğiniz zamanlarda odun kullanmalısınız. Başlangıç safhasında kömür gibi değerli yakıt bulamayacağınızdan dolayı odun gibi kolay bulunan materyaller kullanmalısınız.

Grim Soul Hızlı Odun Toplama
Kurumuş ağaçları keserek üç tane odun edinebilirsiniz.

Karşınıza çıkan her yerde odun ihtiyacınız olacak. Eşya üretimi, yiyecek pişirme ve bunun gibi özelliklerde ilerleyen zamanlarda daha iyi eşyalar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda seviye atladıkça yeni üretimler açıldığından dolayı hızlı seviye atlama taktikleri uygulayarak daha değerli eşyalar kullanabilirsiniz. En hızlı ve en iyi seviye atlama yöntemini bilmiyorsanız “Grim Soul Hızlı Seviye Atlama Taktikleri” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Hayatta kalma oyunlarının neredeyse hepsinde hızlı gelişmenin önemi çok fazla. Daha iyi ekipmanlar kullanarak canavarları daha hızlı öldürmenin yanında Grim Soul oyuncularını da kısa süre içerisinde öldürebilirsiniz. Eğer sizden güçsüz bir oyuncu görürseniz ona saldırmalısınız. Çünkü içerisinden odun gibi ihtiyacınız olan eşyalar çıkabilir.

Grim Soul Odun Toplama
Yerden alacağınız dallardan sadece bir tane odun elde edebilirsiniz.

Hızlı odun toplamak için güzel bir baltaya ihtiyacınız var. Güzel bir balta yapmak içinse olabildiğince hızlı gelişmeniz gerekiyor. “Grim Soul Hızlı Gelişme Taktikleri – Kısa sürede güçlenin!” rehberimizde bu konuya değindik. Güzel bir balta edindikten sonra size saldırabilecek canavarları öldürerek haritanın güvenliğini sağlamalısınız. Eğer ekipmanlarınız iyi değilse zorluk seviyesi düşük bölgelere giderek odun toplayabilirsiniz.

Harita zorluğu ne kadar artarsa içerdiği materyaller de aynı oranda artacak. Ancak seviyeniz çok düşükse o bölgelere gitmeyi aklınızdan geçirmemelisiniz. Çok tehlikeli olacağından ölmeniz muhtemel. Tam teçhizat güçlü bir bölgeye gidip ölerek eşyalarınızı kaybedeceksiniz. Böylelikle gelişmeniz daha uzun sürecek. Olabildiğince sessiz ve sakin bölgelere giderek ağaçlar kesebilirsiniz. Ağaçlardan tam olarak üç adet odun çıkarken yerden dallar toplayarak birer odun kazanabilirsiniz. Evinize sırf odun ve taş için ayrı ikişer sandık ayarlayın ve topladığınız odun ile taşı bu sandıklara koyun. Bu şekilde ne zaman ihtiyacınız olursa farklı bölgelere gidip ölme riskini göze almaktansa sandıklarda bulunan odunlarınızı kullanarak işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts