Grim Soul Hızlı Taş Toplama Taktikleri

Grim Soul hızlı taş toplama taktikleriyle birlikte saatler içerisinde evinizi güçlendirebilir ve yeni ekipmanlar oluşturabilirsiniz.
Grim Soul Hızlı Taş Toplama
Taş toplamak için yan bölgelere gidilebilir.

Grim Soul hızlı taş toplama yöntemleriyle evinizin duvarlarını kısa sürede güçlendirebilirsiniz. Eğer evin duvarlarını güçlendirirseniz diğer oyuncuların evinizi patlatması daha zor olacak. Ancak yeni başlamış bir oyuncuysanız ev patlatma işlerine girişmek için daha çok zamanınız var.

Grim Soul Hızlı Taş Toplama

Taş toplayarak evi güçlendirmek dışarısında ekipmanlar yapabilirsiniz. Yeni başlamış bir oyuncuysanız çoğu eşyanın yapımında taş ve odun olduğunu göreceksiniz. Ev güçlendirme gibi yöntemlerde çok fazla materyal istediğinden oyuncuların çoğu bu konuda zorlanıyor. Aynı zamanda ekipman oluşturmak dışarısında böylelikle daha hızlı gelişmiş oluyorsunuz.

Grim Soul Taş Toplamak
Evinizde yedek ekipman yoksa ölmek sizi uzun süre gelişmekten uzak tutar.

Ne kadar materyaliniz olursa o kadar güçlü olursunuz. Ekipmanların yedeğini tutmak çok önemli. Yoksa herhangi bir bölgede ölmeniz durumunda sıfırdan başlamış gibi olacaksınız. Evinizin deposunda taş ve odun bulundurursanız tekrardan bu derde düşmeyeceksiniz. Böylelikle gereksiz zaman kaybına son vermiş olacaksınız.

Eğer taşa ihtiyacınız varsa ilk önce bulunduğunuz haritadan ihtiyacınızı karşılamaya çalışın. Bulunduğunuz haritada yeterince taş bulunmuyorsa doğru ve güçlü ekipmanlar kuşanarak yan bölgelere doğru gitmeye başlayın. Eğer zırhınıza ve kılıcınıza güveniyorsanız risk oranının fazla olduğu bölgelere gidebilirsiniz. Ayrıca evinizi genişletmek ya da eşya yapmak için fazlasıyla oduna ihtiyacınız olacak. Sonrasında gidip aramak yerine oyuna başladığınız gibi odun ve taş konusuna dikkat etmeniz sizlere fazlasıyla yarar sağlayacak. Grim Soul hızlı odun toplama taktikleri ile bu sorunu da kolaylıkla çözüp hızlıca gelişmeye odaklanabilirsiniz.

Grim Soul Taş Toplama
Eğer oyuna yeni başladıysanız taş ve oduna ihtiyacınız olacak.

Ancak yeni başlayan bir oyuncuysanız tehlike seviyesi en az bölgelere gitmekte fayda var. Özellikle görev için oluşturulan bölgelerde normalden daha az canavar geliyor. Aynı zamanda hem görev yaparak daha fazla gelişebilirsiniz. Risk oranı az olan bölgelerde bulunan taş veya herhangi bir materyaller size yetmiyorsa daha güçlü ekipmanlar yapmalısınız.

Hızlı gelişme taktiklerini uygulayarak diğer oyunculardan daha hızlı güçlü olabilirsiniz. “Grim Soul Hızlı Gelişme Taktikleri – Kısa sürede güçlenin!” adlı rehberimize göz atarak en iyi ekipmanları kısa sürede elde edebilirsiniz. Herhangi bir bölgede karşınıza oyuncu denk geldiyse öldürmeyi deneyebilirsiniz. Ancak sağlığınızın yüksek olması gerekiyor. Can miktarı ne kadar sizin sağlığınızı temsil etse de eğer acıkırsanız veya suya ihtiyaç duyarsanız karakteriniz yavaşlayabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts