GTA San Andreas telefona nasıl indirilir?

GTA serisinin en sevilen oyunları arasında olan GTA San Andreas’ı telefonlarınızdan da oynayabilirsiniz!
GTA San Andreas telefona nasıl indirilir
GTA San Andreas telefona nasıl indirilir?

GTA San Andreas telefona nasıl indirilir ve sistem gereksinimleri nasıl? GTA San Andreas zorlu görevleri, ilginç karakteri ve ilgi çekici hikayesi ile tanınıyor.

GTA San Andreas mobil cihazlara nasıl indirilir?

GTA San Andreas, GTA serisinin her zaman en iyi oyunları arasında gösterilmiştir. Bir aksiyon-macera video oyunu olan GTA San Andreas bazı iyi dövüş sahneleri ve oyuncuların keyif alabileceği birçok ilginç görevi bulunuyor.

GTA San Andreas Mobile
GTA San Andreas diğer tüm GTA mobile versiyonlarından daha yüksek depolama alanı gerektiriyor.

GTA San Andreas çeşitli platformlarda oynanabiliyor bu platformlardan birisi de mobil cihazlar. GTA San Andreas’ı mobil cihazlarda oynamak isteyen oyuncular kolaylıkla hem Android hem de iOS cihazlarda oynayabilecekler. Oyun normal PC versiyonundaki gibi mobil platformda da gerçek özünü yakalamış görünüyor yani konsolda, PC’de ya da telefonda oynamak çok farklı değil. Bunun yanında oyuncular görev yapmaktan sıkıldıklarında GTA San Andreas’ın sunduğu diğer yan etkinlikleri de tamamlayabilir ayrıca oyunun orijinal versiyonundaki gibi mobil versiyonunda da muhteşem bir açık dünya oyuncuları bekliyor!

GTA San Andreas Mobile kaç GB ve fiyatı ne kadar?

GTA San Andreas, geniş haritası ve sunduğu özelliklerden dolayı diğer mobil oyunlar ile kıyasladığımızda önemli bir depolama alanı gerektiriyor. Rockstar Games’in klasik oyunu olan GTA San Andreas’ın diğer tüm GTA mobil oyunlarından çok daha yüksek ve GTA San Andreas’ı indirmek için 2,6 GB boş alana ihtiyacınız var.

GTA San Andreas Mobile ne kadar
GTA San Andreas ne kadar?

Oyuncular ayrıca Google Play Store’da GTA San Andreas’ı almak isterlerse 29,99₺, App Store’dan almak isterlerse de 64,99₺ ödemeleri gerekiyor. GTA San Andreas, hem Android hem de iOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Oyuncular oyunu satın almak istiyorlarsa aşağıdaki indirme linklerine tıklayarak oyunu satın alıp oynamaya başlayabilir.

‎Grand Theft Auto: San Andreas
‎Grand Theft Auto: San Andreas
Developer: Rockstar Games
Price: ₺119,99
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas
Developer: Rockstar Games
Price: ₺29,99
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts