Guild of Heroes Taktikleri

Guild of Heroes taktikleri ile karakterinizi çok hızlı bir şekilde güçlendirebilirsiniz.
Guild of Heroes BlueStacks
Guild of Heroes’i BlueStacks ile indirip bilgisayardan oynayın.

Guild of Heroes taktikleri ile karakterinizi çok hızlı bir şekilde güçlendirebilirsiniz. Bit.Games tarafından geliştirilen RPG oyunu Guild of Heroes hakkında öncelikle söylememiz gereken birkaç şey var: Guild of Heroes’i BlueStacks yardımıyla bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

Guild of Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Guild of Heroes’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan Bluestacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bluestacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Guild of Heroes Envanter
Guild of Heroes’i BlueStacks ile indirirseniz mouse ve klavye avantajınız olur ve şarj derdine son vermiş olursunuz.

Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra Bluestacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra Bluestacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Guild of Heroes” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 150MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Guild of Heroes Taktikleri

Guild of Heroes’i BlueStacks yardımı ile PC üzerinden indirme işlemini hallettikten sonra sıra geldi taktiklere. Oyundaki ilk taktiğimiz BlueStacks ile oynamak. BlueStacks ile Guild of Heroes oynadığınızda pek çok sorunun önüne geçmiş olacaksınız. Bunlardan birisi de şarj sorunu. Guild of Heroes gibi oyunların en büyük sorunu şarjı hızlı bitirmesi. Bilgisayardan oynadığınız zaman ise böyle bir sorun tamamen ortadan kalkıyor. Ayrıca FPS sorunları gibi diğer problemlerin de önüne geçmiş oluyorsunuz.

Otomatik Oynama
Başka işlerle uğraşırken otomatik saldırıya da bırakabilirsiniz.

Otomatiğe bırakın

Guild of Heroes’u oynarken eğer başka işlerle de uğraşıyorsanız canavarlarla savaşırken otomatiğe bırakın. Böylece siz diğer işinizi hallederken arka tarafta karakteriniz de yaratıkların işini bitirebilir. Ancak bu olayı telefonda oynarken yapamazsınız. Telefonda oynarken otomatiğe bıraksanız bile oyundan çıkamazsınız. Bilgisayarda oynarken otomatiğe bırakın ve siz diğer işleri hallederken karakteriniz gelişimini sürdürsün.

Guild of Heroes Okçu
Silahınızı değiştirdiğinizde karakterin yetenekleri de değişiyor.

Büyücü veya Okçu olarak oynayın

Canavarlara uzaktan saldırmak için büyücü veya okçu karakteri seçin. Yakından vuran karakterler canavarın saldırısını dodgelamak için kaçıyorlar ancak saldırmak için yaklaşmaları gerektiği için canavar saldırısını henüz yapmadan karakteriniz kaçtığı gibi geri geliyor ve sersemleyebiliyor. Sersemleyince de canavarlar bu sefer siz düzelene kadar ne kadar vurabilirsek kardır deyip başlıyor vurmaya. 🙂 Uzaktan vuran karakterlerde ise böyle bir durum olmuyor ve canavarların saldırılarından rahatça kaçabiliyorlar.

Guild of Heroes daha iyi eşya giyme
Daha iyi bir eşya giyerek gücünüzü daha da arttırabilirsiniz.

Daha iyi eşyalar giyin

Canavarlara saldırıp bölümleri geçtikçe karşınıza hem canavarlardan düşen eşyalar hem de sandıklar çıkacak. Sandıkların içinde de eşyalar bulunuyor. Kullandığınız eşyalara oranla daha iyi bir eşya çıktığında mevcut eşyanızın yerine giyerek gücünüzü arttırabilirsiniz. Bunun yanında demirci sayesinde sahip olduğunuz eşyaların seviyesini ve gücünü arttırabilirsiniz.

GoH Görevler
Guild of Heroes – Görevler

Görevleri yapın

Guild of Heroes’te görevleri yaparak da hızlıca gelişebilirsiniz. Görev yaptıkça elmaslar kazanacaksınız.isterseniz bu elmaslar ile envanterinizi genişletebilirsiniz isterseniz de iksir veya sandık satın alarak içerisinden değerli bir şeyler çıkarabilirsiniz. Ayrıca topladığınız kullanamayacağınız eşyaları satıcıya satın ve oradan altın kazanın. Altınları da kendinizi geliştirmeye yönelik harcayın.

Guild of Heroes indir pc

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts