Guns of Glory PC üzerinden nasıl oynanır?

guns of glory pc

Guns of Glory PC üzerinden de oynanabiliyor. Son dönemin öne çıkan MMO yapımlarından Guns of Glory bir süredir oyuncuların gözdesi konumunda. Kendi kategorisinde epey dikkat çeken oyun, BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor.

Guns of Glory PC üzerinden de oynanabiliyor

Öncelikle BlueStacks’in resmi internet sitesine gitmeli ve BlueStacks’i indirmelisiniz. BlueStacks size Android cihazınızda erişebileceğini tüm oyunları oynatma şansı tanıyor. Programa giriş yaptıktan sonra Google Play’e tıklamalı ve Guns of Glory’i seçmelisiniz. Tıpkı Android telefonunuza yükler gibi yükleye tıklıyorsunuz ve oyun iniyor.

Guns of Glory PC
Guns of Glory PC üzerinden de oynanabiliyor.

Oyunu açıktan sonra eğitim başlıyor

Oyun indikten sonra “Aç” tuşuna basarak oyunu açıyoruz. Program bizim için en uygun görsel seçenekleriyle oyunu açıyor. Tabii sağ tarafta yer alan Ayarlar bölümünden de görsel ayarları değiştirebileceğinizi unutmayın. Bilgisayarınızın durumuna göre performans – kalite ayarlaması da yapabilirsiniz.

Guns of Glory PC
Eğitimlere dikkat.

Guns of Glory PC bünyesinde açıldıktan sonra tıpkı Android cihazınızda olduğu gibi bir eğitim süreci başlıyor. Oyun yapmanız gerekenleri birer birer size anlatmaya başlıyor. Daha önce bu oyunu oynadıysanız bu aşamayı hızlı hızlı geçebilirsiniz. Tabii oyunu ilk defa oynuyorsanız bu aşamadan öğreneceğiniz çok şey olduğunu unutmayın. Çünkü oyun size bir şeyler yaptırırken o şeyleri yaptırma mantığını da anlatıyor.

Guns of Glory indir

Günümüz telefonlarının şarj ve ısınma problemleri ortada. Birkaç ay önce aldığınız telefonun şarjı kısa sürede bitmeye başlayabiliyor, telefon oyun oynarken ısınabiliyor. Şarjınız düşük seviyeye geldiğindeyse oyunda kasma problemleri yaşayabiliyorsunuz. Haliyle günümüze telefonları Guns of Glory gibi kompleks oyunlar için oyuncuya sorun olabiliyor. Burada bizim önerimiz oyunu bilgisayar üzerinden oynamanız. Bunun için de BlueStacks‘i kullanabilirsiniz. BlueStacks Guns of Glory sayfasına giderek oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Guns of Glory PC

Oyuna başladıktan sonra Guns of Glory Taktikleri yazımıza göz atmayı unutmayın. Oyuna iyi başlarsanız o kadar çok zevk alırsınız. Bizden söylemesi. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler