Gunship Battle Total Warfare PC üzerinden nasıl oynanır?

Gunship Battle Total Warfare PC
Gunship Battle

Bir şehir oluşturarak savaş uçakları ve gemiler ve tanklar ürettiğiniz Gunship Battle Total Warfare oyunu artık PC üzerinden de oynanabiliyor!

PC üzerinden Gunship Battle Total Warfare oynamak artık çok kolay!

Gunship Battle Total Warfare oyununda kendi stratejilerinizi yaratın ve savaş için yeterli sayıda donanma oluşturduğunuzdan emin olun. Gunship Battle Total Warfare, PC üzerinden de oynanabiliyor, bunun için BlueStacks’i kullanmalısınız. Böylelikle oyunda normalden fazla aktif olabilirsiniz böylece daha hızlı gelişebilirsiniz.

Gunship Battle Şehir
Gunship Battle’da şehrinizi geliştirip savaş için kendinizi hazır hale getirmelisiniz.

Gunship Battle Total Warfare Oyununu PC’den Oyna!

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunda ne kadar fazla zaman geçirdiğiniz çok önemli. Bu nedenle bilgisayar başında değilken telefondan, bilgisayar başında olduğunuzda da BlueStacks ile oynayabilirsiniz.

Gunship Battle Dünya
Gunship Battle’da dünya haritasından çevrenizde bulunan bölgelere de saldırı yapabilirsiniz.

Bu uygulama çok düşük performanslı bilgisayarlar tarafından rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Bu nedenle bilgisayarım kasacak mı, oyunları oynayabilir miyim gibi sorular hiç aklınızda olmuyor. Oyunda karakterlerinizi geliştirmek bolca savaş yapacaksınız. Bu savaşların yanı sıra görevler de yaparak hızlıca gelişebilirsiniz.

Bilgisayardan mobil oyun nasıl oynanır?

Bunun için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarımıza indiriyoruz. Programın kurulumunu yaptıktan sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapın. Ardından Play Store’u açın ve oyunu aratın. Oyunun ismini tam yazdığınız zaman otomatik olarak ilk sırada çıkacaktır. Oyunu indirmeye başlayın. Kurulum işlemi uygulama tarafından otomatik olarak yapılacak. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken beklemek ve oyunun keyfini çıkarmak.

Gunship Battle Savaş Uçağı
Şehrinizi yükselttikçe yeni araçların kilidini açabilirsiniz.

Bilgisayarda oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın pek çok avantajı bulunuyor. En büyük avantaj ise klavye ve fare desteğinin olması. Bu destek ile normal bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi ayarlarınızı yapabilir ve rahatlıkla karakterlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. PUBG Mobile tarzındaki mobil oyunları oynarken klavyenizi dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Yani karakterinizi W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edebilir, F tuşuyla eşya toplayabilir ve rakamlar ile silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu tuş atamalarını da kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Fare desteği sayesinde de nişan alma, ateş etme veya yine karakteri kontrol etme gibi detaylar çok daha kolay oluyor. Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sağladığı en büyük avantajlardan biriyse kesinlikle internet ve şarj problemini ortadan kaldırması. Yeni nesil telefonlar dahi mobil oyunları uzun süre çalıştırma konusunda yeterli olmuyor. Yarım saatlik bir kullanımda bile yarıdan fazla şarj gidiyor. Bilgisayardan oynarken bu tarz internet ve şarj sorunlarından tamamen sıyrılmış oluyoruz.

Gunship Battle Total Warfare PC
Görevleri tamamladıkça birçok ödülün sahibi olabilirsiniz.

Gunship Battle Total Warfare PC üzerinden nasıl oynanır?

Gunship Battle Total Warfare’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bluestacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra Bluestacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi Bluestacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra Bluestacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Gunship Battle Total Warfare” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 103MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız. Bluestacks ana menüsü üzerinde bulunan Gunship Battle Total Warfare simgesine basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Önceden kayıtlı hesabınıza giriş yapın veya yeni bir oyun hesabı oluşturun. Oyunun size gösterdiği eğitim bölümlerini tamamladıktan sonra hazırsınız. Fakat klavye ve fare ayarlamalarını doğru bir şekilde tamamlamadan sakın oyuna başlamayın. Bunu nasıl yapabileceğinizi de sizler için detaylı olarak anlatacağız.

Gunship Battle Total Warfare indir

“Gunship Battle Total Warfare PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Gunship Battle Total Warfare gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts