Hero Wars Hile Gibi Taktikler

Hero Wars başlangıç seviyesinde neler yapılmalı?
Hero Wars hile

Hero Wars hile gibi taktikler ile 50’den fazla kahraman toplayın ve rakiplerinizi hiç zorlanmadan yenmeye devam edin. 2018 yılında piyasaya sürülen oyunun, dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncusu var. Oyunu PC üzerinden oyuncu sayısı da az değil diye tahmin ediyoruz. Oyunu BlueStacks ile PC’den oynayabilirsiniz.

Hero Wars Hile Gibi Taktikler

Oyun aslında ilk başta biraz zor gelebilir. Fantezi RPG türündeki oyunda tüm modları oynamak için 25. seviye olmanız gerekiyor. Ancak merak etmenize gerek yok. Birazdan aktaracağımız taktikler ile oyunda çok hızlı bir şekilde yükselmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca BlueStacks ile Kahraman Savaşları’nı bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın ne gibi avantajları olduğunu da rehberimizin sonunda açıklayacağız. Sözü de daha fazla uzatmadan direkt başlayalım.

hero wars hile gibi taktikler
Hero Wars keyifli vakit geçirmek için iyi bir oyun.

Arena’da daha fazla savaş nasıl kazanılır?

Oyunun ileriki seviyelerine ulaşmış oyuncuların da çok iyi bildiği gibi Arena’da savaşmak gerçekten çok zorlaşıyor. Güçleri 20.000 – 30.000 arasında değişen kahramanları arenaya koymakta hiçbir zorluk yok. Önemli olan size yardımcı olacak ve savaşı kazanmanızı sağlayan 5 şampiyonu geliştirmek. Bunun için oyuna para ödemeye istekli olanlar, alacakları ekstra güçlendirmeler ile bunu yapabilirler. Oyuna para vermek istemeyenlerse, bol bol oynayarak kaynak biriktirmeleri gerekiyor. Aksi takdirde oyuna para veren oyunculara yetişmeleri biraz zor oluyor.

hero wars arena savaşları
Arena savaşları için dengeli bir kahraman grubu kurmalısınız.

Bu noktada ilk önerimiz kesinlikle savunma ve saldırı için dengeli bir kahraman grubu kurmanız. Savunma veya saldırı fark etmeden bir boşluk veya zayıflığınız olursa rakibinizin savaşı kazanması içten bile değil. Ayrıca Arena savaşlarını kazananlar 10 Arena parası da alıyorlar. Bu nedenle bu savaşları kazanmanın önemi beş katına çıkıyor diyebiliriz. Genel olarak öne sürdüğünüz kahraman grubunda bir destek, desteğe yardımcı olacak bir tank, bir savaşçı ve bir de iki büyücü veya nişancı olması gerekiyor. İdeal takım dizilişi bu şekilde. Ayrıca bu kahramanların güç dengeleri de birbirine yakın olmalı. Düşmanlarınız savunmanızı hemen delip geçerse, savaşçılarınızın ayakta kalması çok zor olur. Aynı şey saldırı için de geçerli. Güçlü bir savunmanız olsa bile hasarınız yeterli olmazsa, rakibinizi yenemezsiniz.

hero wars arena
Arena savaşları kendine özel altın veriyor.

Daha fazla para kazanmak için durmadan savaşın!

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Arena savaşı galibiyetlerinde bolca kaynak topluyorsunuz. Bu kaynaklar, kahramanlarınızı geliştirmede büyük önem taşıyor. Günde varsayılan olarak 5 tane savaş yapabilirsiniz. Ancak zümrütler ile bir beş savaşlık set daha alabilirsiniz. Özellikle Arena’ya özel etkinlik olduğu zaman sıkça savaşmanız gerekiyor hatta varsa elinizdeki zümrütleri Arena’da savaşmak için kullanabilirsiniz. Özel etkinlikler olmadığı zaman savaşmanın da önemi azalıyor. Bu noktada kahramanlarınızı geliştirmek için farklı tercihler yapabilirsiniz.

arena altını
Keşifleri tamamlayın, bolca ödüller kazanın.

Keşif seferlerini tamamlayın!

Her Hero Wars kahramanları kendilerine ait özel güçler barındırıyor. Bu güçlerle sadece kendilerini değil aynı zamanda takımındaki diğer kahramanları güçlendirenler de var. Kahramanların kendi profil sayfalarının hemen altında bu bölümü bulabilirsiniz. Burada yetenekler ve nasıl geliştirebileceğinizi de anlatan bir bölüm var. Sıkça kullandığınız ve sadece kendine değil takımına da büyük katkı sağlayacak kahramanların yeteneklerini açmayı unutmayın. Peki kahramanların yeteneklerini artırmak için nasıl kaynak bulabiliriz? Aslında bunun da cevabı çok basit.

Ana menünün üst kısmında yer alan Zeplin simgesine tıklamanız gerekiyor. Burada birden fazla yeni sekmenin açıldığını göreceksiniz. Buradaki görevleri daha doğrusu keşifleri yaparak, bolca kaynak toplayabilirsiniz. Bazı görevlerde özel kaynaklar isteyebilir. Aynı zamanda mağazadan ekstra güçlendirmeler de satın alabilirsiniz. Burayı kullanmak tamamen size kalmış durumda. Oyun içi paranızı ve stratejinizi iyi idare etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde bir anda parasız kalabilirsiniz.

Hero Wars hile gibi taktikler aslında sadece bununla sınırlı değil. Özellikle ileri seviyelere geldikçe bolca uygulamanız gereken taktikler olacak. Bu rehberimizde aktardığımız taktikler oyuna yeni başlayanlar için geçerli. Eğer siz de oyuna yeni başladıysanız yukarıdaki taktikleri uygulayarak hem daha hızlı para kazanabilir hem de Arena savaşlarından galip ayrılabilirsiniz.

hero wars kahramanlar
BlueStacks ile daha hızlı gelişebilirsiniz.

Hero Wars, BlueStacks ile bilgisayardan nasıl oynanır?

Hero Wars belli bir noktadan sonra telefondan oynamak için zorlayıcı olabilir. Bilgisayarda büyük ekranda oynamak oyunu daha iyi idare etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda telefon internetinizi ve şarjınızı da korumanızı sağlayacaktır. Oyunu bilgisayardan oynamak için BlueStacks’e ihtiyacınız var. BlueStacks tamamen ücretsiz olan ve tüm mobil oyunları bilgisayardan oynamanızı sağlayan bir emülatör. Kendi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BlueStacks indirdikten sonra kurulumu yapmanız gerekiyor. Programla beraber içerisinde Google Play Store uygulaması da geliyor. Mobil oyunları indirmek için öncelikle Play Store’a giriş yapıyoruz ve oynamak istediğimiz oyunun adını yazıyoruz. Daha sonra oyunu indirebilirsiniz. Oyun indikten sonra yükleme işlemi otomatik olarak yapılıyor. Bu andan sonra ana sayfada çıkan oyun simgesine tıklayıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Hero Wars taktikleri rehberimiz burada sona eriyor. Oyunda ileri seviyelerde olan oyunculara yönelik taktiklerimiz de yakında gelecek. Bu nedenle bizi sosyal medya hesaplarımızdan ve mobidictuım.com’dan takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler