Hero Wars PC ile nasıl oynanır?

Hero Wars’ı bilgisayarda oynamak isteyenleri yazımıza bekliyoruz.
hero wars pc
Hero Wars bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

Hero Wars PC ile nasıl oynanır diye soranlar için çok güzel bir rehber hazırladık. Son dönemde mobil oyunlar arasında kahraman oyunları da çok fazla oynanmaya başladı. Yeni çıkan kahraman oyunlarının yanı sıra Hero Wars gibi oyunlar da hâlâ en çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini alıyor.

Oyundaki temel amaçlardan biri aslında kahraman toplamak. Oyunu ilk defa oynuyorsanız veya daha çok yeni bir oyuncuysanız, ilk hedeflerinizden biri bolca kahraman toplamak olmalı. Bu nedenle oyunu ne kadar çok oynarsanız o kadar. Şarj ve internetim hızlı bitiyor diye düşünmenize de gerek yok. Çünkü BlueStacks ile oyunu bilgisayardan da oynayabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken BlueStacks’i indirmek ve Google hesabınızla giriş yapmak. Biz de bu rehberimizde tüm bu adımları ve yapmanız gerekenleri açıkladık.

hero wars hile
Hero Wars PC üzerinden BlueStacks ile oynanabiliyor.

Hero Wars PC ile oynama rehberi

Oyunu bilgisayardan oynamak için yapmamız gereken ilk şey BlueStacks’i indirmek. BlueStacks tamamen ücretsiz ve Türkçe desteği olan bir emülatör. Aynı zamanda mobil oyunları fare ve klavye desteği ile oynama imkanı da sunuyor. Bu nedenle en çok tercih edilen, popüler emülatörler arasında yer alıyor. İlk adım olarak programı indiriyoruz ve kuruyoruz. Ardından programı çalıştırıp, içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapıyoruz. Burada telefondaki hesabınız ile bilgisayardaki hesabınızın aynı olmasını istiyorsanız, mevcut Google hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra artık mobil oyunları Play Store’da aratabilir ve indirebilirsiniz. Hero Wars’ı bilgisayara indirdikten sonra hemen çalıştırabilirsiniz. Oyunun kurulumu program tarafından otomatik olarak yapılıyor. Oyunu çalıştırdıktan sonra ilk olarak karakter arasında nasıl geçiş yapabileceğimizi görüyoruz. Kahramanlarınız arasında geçiş yapmak istediğiniz zaman 1 ve 6 arasındaki tuşları kullanabilirsiniz.

hero wars indir
Kahramanları daha hızlı toplamaya çalışmalısınız.

Kahraman toplama ipuçları

Oyuna direkt olarak savaşarak başlıyoruz. İlk savaşlar tabii ki de oyunu öğretmek için yapılmış ancak yine de oyun hakkında birçok ipucu ve temel bilgiyi de barındırıyor. Kahramanların enerjileri dolduğu zaman yeteneklerini kullanabiliyorlar. Bunun dışında her savaş sonrasında kahramanlarınız deneyim puanı kazanıyorlar. Deneyim puanları biriktikçe seviye atlayarak daha güçlü hale geliyorlar. Hero Wars temelinde kahraman bulma oyunu da diyebiliriz. Ne kadar çok kahraman bulursanız o kadar iyi bir oyuncu oluyorsunuz. Bunun için de oyunu bol bol oynamanız gerekiyor. Gündüzleri telefondan, akşamları da bilgisayardan oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunda önemli olan şeylerden biri de doğru kahramanları bulmanız ve geliştirmeniz. Takımınıza sadece fazla hasar vuran kahramanları koymanız yüksek seviyelerde sizin için sıkıntı çıkaracaktır. Çünkü rakibin hasarını göğüsleyecek, dayanıklı kahramanlara da ihtiyacınız olacak. Bunun için en ideal takımı oluşturmak zorundasınız. Bunu yapabilmek için de bolca kaynağa ihtiyacınız var. Kaynakları toplamak için her gün oyuna girmeye, görevleri yapmaya ve giriş ödüllerini toplamaya devam etmelisiniz.

hero wars oyna
Giriş ödülleri gibi ekstra kaynakları toplamayı unutmayın.

Bilgisayardan oynamak da burada önemli oluyor. Çünkü oyunu daha hızlı oynayabilir ve en azından telefondan giremediğiniz zaman bilgisayardan girerek ödülleri toplamanızı sağlayabilirsiniz. BlueStacks’ten oyunu indirdikten sonra ekstra bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Karakterlerin yeteneklerini sayı tuşlarıyla kontrol edebildiğiniz gibi, fare yardımıyla da sadece kahramanlara tıklayarak yeteneklerini aktif hale getirebilirsiniz. Yani aslında oyunda önemli olan doğru stratejiyi bulup uygulamak. Böylece diğer oyunculara karşı avantajlı hale geçebilirsiniz.

Hero Wars PC ile oynama rehberimizin burada sonuna geldik. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Mobil kahraman oyunları her zaman sevilen ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Diğer oyunculara karşı avantajlı olmak ve daha iyi bir karaktere sahip olmak için size söylediğimiz taktikleri uygulayabilir ve oyunu bilgisayardan oynayabilirsiniz. Bir sonraki rehberimizde görüşmek üzere hoşça kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler