Hill Climb 2 Birinci Olma Taktikleri – Altın Toplamak

Hill Climb 2’yi bilgisayar üzerinden oynayarak daha iyi skorlar elde edebilirsiniz. Bunun için en iyi Android oyun emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var.
Hill Climb 2 PC
Hill Climb 2’yi PC üzerinden oynamak için BlueStacks indirmelisiniz.

Hill Climb 2 birinci olma taktikleriyle birlikte katıldığınız tüm yarışlarda araçlarınız diğer oyunculara göre daha kötü olsa bile kazanabilirsiniz. Ancak doğru stratejileri uygulamanız bu yarışlarda oldukça önemli. Ancak kazandığınız yarışların karşılığında verilen ödüllerle birlikte aracınızı güçlendirmeniz her zaman daha iyi olacak.

Hill Climb 2 Birinci Olma

Eğer her yarışta birinci olmak istiyorsanız yarış başlangıcındaki kalkışı çok iyi yapmanız gerekiyor. Erkenden diğer oyuncuların önüne geçebilmek açısından bu oldukça önemli. Ancak çıkışı yapamadıysanız bile doğru taktikleri uygularsanız her zaman birinci olabilirsiniz. Ancak önünüzdeki yarışmacının yaptığı taktikler de bir o kadar önemli.

Hill Climb 2 Oyun
Yarışlarda altın toplamaya çalışın.

Aynı zamanda sizin önünüzde yarışan araçları engelleyebilecek bir yöntem bulabilirseniz daha kolay bir şekilde sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Böylelikle iyi bir sonuçla oyunu bitirip daha fazla altın kazanabilirsiniz. Yarış içerisindeki sıralamanız kötü olsa dahi arkanızda kalan oyuncuların sizi geçmesine asla izin vermeyin. Hatasız bir şekilde oynamaya çalışın.

Kasalar açın

Ücretsiz kasalar elde ederek aracınızı güçlendirecek donanımlara sahip olabilirsiniz. Tıpkı Brawl Stars gibi kasa açabildiğiniz oyunda kasaları kazanabilmek için yarışlar kazanmalısınız. Ayrıca marketten özel tekliflere denk gelebilirseniz ücretsiz kasalar veya güzel eşyalar kazanabilirsiniz.

Hill Climb 2 İstatistikler
Araçlarınızı güçlendirerek daha iyi bir araca sahip olabilirsiniz.

Güçlü araçlar kullanın

Yarışlarda birinci olmanın temel sırrı güçlü araçlar kullanmak. Aracınız ne kadar hızlı olursa o kadar kısa sürede bölümleri geçebilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinize fark açarak rahat bir birincilik elde edebilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde daha hızlı altın toplayabilir ve aracınızı güçlendirebilirsiniz.

Hill Climb 2 Haritalar
İlerleyen zamanlarda farklı haritalarda oynayabilirsiniz.

Gereksiz harcamalar yapmayın

Asla gereksiz harcama yapmamalısınız. Altın veya Elmas bakiyenizi olabildiğince işe yarayacak yerlere harcayın. Genellikle Altın karşılığında satın alımlar yapın. Çok ihtiyacınız olan bir şey varsa Elmas karşılığında satın alabilirsiniz. Ancak altınlarınız bittiği gibi direkt olarak elmaslarınızı harcamamalısınız. Altın kolay toplanabilirken elmas toplamak biraz daha zor.

Hill Climb 2 Yükseltmeler
Araçlarınızı yükseltmeyi unutmamalısınız.

Toplayabildiğiniz kadar Altın toplayın

Yarışlar içerisinde rakiplerinize fark attıysanız altın toplamaya odaklanın. Biraz daha tedbirli ve yavaş giderek altınlar toplayarak kısa süre içerisinde yeni araçlar satın alabilir veya güçlendirmeler yapabilirsiniz. Ancak altın toplama derdine düşüp sıralamanızı kesinlikle düşürmemelisiniz.

Hill Climb 2 Başarı
Çeşitli oyun modlarına girerek altın toplayabilirsiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Hill Climb 2 oyununu bilgisayardan oynamak istiyorsanız en iyi telefonlardan 9 kat hızlı çalışabilen ve tüm Play Store oyunlarına erişebileceğiniz Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i indirmelisiniz. Ardından oyunu indirebilmek için aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla yapmak zorundasınız.

Hill Climb 2 BlueStacks

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Ardından Play Store mağazasını açın.
  • Hill Climb 2 araması yaparak oyunu indirdin.
  • Ardından doğru ayarları yaptıktan sonra oyunu daha kolay bir hale getirin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts