House Flipper bilgisayardan nasıl oynanır?

Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi House Flipper simülasyon oyunu ile birlikte bunu yapabilirsiniz.
House Flipper bilgisayardan nasıl oynanır
House Flipper bilgisayardan nasıl oynanır?

House Flipper bilgisayardan nasıl oynanır? House Flipper’ı bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

House Flipper PC üzerinden de oynanabiliyor!

House Flipper oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

House Flipper oyna
House Flipper’da sizlere sunulan evleri düzenleyip çok daha yeni bir hale getirmelisiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “House Flipper” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

House Flipper bilgisayardan nasıl oynanır?

House Flipper oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca House Flipper’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. House Flipper’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

House Flipper pc
Evlerde duvarların rengini değiştirebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından House Flipper oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan House Flipper oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece House Flipper değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

House Flipper BlueStacks
House Flipper’da boya yapabileceğiniz gibi etrafı da süpürmeniz ve parlatmanız gerekiyor.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

House Flipper indir

“House Flipper, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. House Flipper gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts