Hungry Dragon bilgisayardan nasıl oynanır?

Hungry Dragon oynarken her şey menünüze dahil. Balıklar, kuşlar, köylüler, aklınıza ne geliyorsa ejderhanız ile yiyebilirsiniz!
Hungry Dragon indir
Hungry Dragon bilgisayardan nasıl oynanır?

Hungry Dragon oynarken her şey menünüze dahil. Balıklar, kuşlar, köylüler, aklınıza ne geliyorsa ejderhanız ile yiyebilirsiniz. Aksiyon dolu bu macerada ejderhanız ile önünüze ne çıkıyorsa yiyin ve hayatta kalın!

PC Üzerinden Hungry Dragon nasıl oynanır?

Hungry Dragon oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın.

Hungry Dragon Ejderhalar
Hungry Dragon oynayıp altın topladıkça yeni ejderhaların kilidini açabilirsiniz.

Bilgisayarda sadece Hungry Dragon değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Hungry Dragon bilgisayara nasıl indirilir?

Hungry Dragon oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Hungry Dragon’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Hungry Dragon’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Hungry Dragon açlıktan ölmek
Hungry Dragon oynarken eğer çok fazla oyalanırsanız ejderhanız açlıktan ölebilir.
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Hungry Dragon oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Hungry dragon indir

“Hungry Dragon, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Hungry Dragon gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler