Hungry Shark World PC üzerinden oynamak için 4 neden

PC üzerinden Hungry Shark World oynayabilirsiniz.
Hungry Shark World
Hungry Shark World PC üzerinden oynamak için 4 neden.

Hungry Shark World PC üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor! Oyunun amacı köpek balığı olup, haritada bulunan her canlıyı yiyerek gelişmeye çalışmak. Tabii oyun içerisinde sizlere rakip olacak diğer köpek balıklarıda bulunuyor. Oyunu daha iyi performans için BlueStacks üzerinden oynamanızı öneriyoruz. Peki neden?

Yüksek FPS

Eğer bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynayacaksanız, bilgisayarın gücü daha yüksek ve donanımsal olduğundan dolayı FPS arasında büyük bir fark olacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans, bilgisayarın performansına göre çok daha düşük kalacak ve oyunu pek rahat oynayamayacaksınız. Bundan dolayı Hungry Shark World PC üzerinden oynamak sizlere daha yüksek FPS verebilecek ve daha çabuk gelişebileceksiniz. Ne kadar FPS’niz yüksek olursa oyunda bir o kadar akıcı olacaktır.

FPS Arttırmanın Yolları

Hungry Shark World’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız FPS değerinizi birçok yol deneyerek yükseltebilirsiniz. İsterseniz BlusStacks üzerinden optimizasyon yapabilirsiniz veya DirectX veya OpenGL arasında geçiş yapmanız bilgisayarınızın uyumluluğuna göre performansınızda değişiklik yapabilir.

Hungry Shark World Mayınlar
Hungry Shark World oyununda sizleri öldürmek adına deniz altına yerleştirilmiş mayınlar bulunuyor.

Kolay Kontroller

Eğer bu oyunu bilgisayar üzerinden oynayacaksanız mobilden daha fazla avantaja sahip olabileceksiniz. Bilgisayar üzerindeki bu avantaj ise oyunu fare ve klavye ile birlikte etkin olarak kullanabilmeniz. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz.

Klavye ve Fare Ayarları

BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır.

Hungry Shark World Köpek Balığı Seçimleri
Hungry Shark World Köpek oyununda birçok çeşit köpek balıkları bulunuyor.

Geniş Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Hungry Shark World oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Çözünürlük Ayarları

Eğer gerçekten büyük bir ekrana sahipseniz oyununuzun verdiği görüntüleri daha net ve daha akıcı oynayabilirsiniz. Eğer büyük bir ekrana sahip değilseniz ve oyunu oynarken bozulmalar geliyorsa bunu çözmek için bir yöntem var. Bu yöntem ise ilk olarak monitörün çözünürlüğünü öğrenmeniz gerekiyor. Ardından BlueStacks ayarlarına girdikten sonra “Göster” kategorisinde altındaki “Çözünürlük” değerini size en uygun olan seçeneğe getirmeniz gerekiyor.

Hungry Shark World Haritalar
Hungry Shark World oynarken dünya üzerinde birçok noktaya geçiş yapabilirsiniz.

Kesintisiz Oyun Süresi

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyimi sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Hungry Shark World oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir. Çünkü Hungry Shark World gibi oyunlar cihazını oldukça yormakta. Fakat bilgisayarda bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız üstelik yüksek performansın ve klavye farenin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz.

BlueStacks üzerinden oynayın

Hungry Shark World oynamak istiyorsanız BlueStacks üzerinden oynayabilirsiniz. Bu emülatörü kullanarak oyunda daha uzun süre aktif olabilirsiniz. Böylelikle daha fazla savaş yaparak daha iyi ekipmanlar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda grafik, performans ve en az oyun hatası bulunduğundan oyun zevkiniz daha da artacak.

mobidictum_indir_banner_800x90

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts