Hustle Castle: Kale ve Klan Hızlı Gelişim Taktikleri

Hustle Castle hızlı gelişme taktikleri ile kalenizi ve halkınızı hızlı bir şekilde geliştirerek bölümleri kolayca geçebilirsiniz.
Hustle Castle BlueStacks indir
Hustle Castle’ı bilgisayardan çok daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Hustle Castle hızlı gelişme taktikleri ile kalenizi ve halkınızı hızlı bir şekilde geliştirerek bölümleri kolayca geçebilirsiniz.

Hustle Castle Hızlı Gelişme Taktikleri

Hustle Castle oyununda hızlıca gelişmek için birçok yol bulunuyor. Hazırladığımız taktikler ile hızlıca gelişebilir ve halkınızla birlikte büyük bir imparatorluk kurabilirsiniz.

Hustle Castle indir pc bluestacks
Bölümleri teker teker geçerek gücünüze güç katın!

Küçük bir kaleden büyük bir imparatorluğa uzanan Hustle Castle oyununda savaşan kahramanlarınıza fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Eşyalara özen gösterdiğiniz müddetçe görevleri rahatça geçebilirsiniz.

Eşyaları doğru kullanın

Hustle  Castle’da bazı eşyalar doğrudan savaşmaya yönelik olsa da bazıları üretim amaçlıdır. Normal bir ordu içinde nasıl ki bir askerin üzerinde tüccar kıyafeti olamayacağı gibi burada da aynı mantık var. Savaşa göndermeyeceğiniz halkınızdan bazılarını hazineye ve mutfağa gönderin ki size altın ve yiyecek kazandırabilsinler. Eşyaları da sağladığı özelliğe göre karakterlerinize dağıtırsanız saatlik üretiminiz ya da savaşlardaki hasarınız o denli artar.

Hustle Castle Sandık Açma
Sandıkları açarak birçok ödül alabilirsiniz.

Bölümleri geçip sandıkları toplayın

Bölümleri geçerek sandıklar toplayın. Sandıkların içerisinden kalkanlar, zırhlar, silahlar bulabildiğiniz gibi üretim için kepçe ve abaküs gibi eşyalar da bulabilirsiniz. Bu sandıklar size sadece eşya vermeyecek birçok altın da kazandıracak. Bölümleri geçtikçe sandık kazanmanın dışında bazı kahramanları kurtarmanız da istenecek. Kahramanları kurtardığınız zaman onlar da sizin halkınıza katılacak ve onlara da görevler vererek daha hızlı gelişim gösterebilirsiniz.

Hustle Castle Dövüşçü Eğit
Kahramanlarınıza eğitim yaptırarak güçlerini arttırabilirsiniz.

Kahramanlarınıza eğitim yaptırın

Savaşta kullanacağınız kahramanların seviyelerini sürekli yüksek tutmanız gerekiyor. Kahramanlarınızın seviyeleri yükseldikçe yüksek seviyeli eşyaları giyebilirler ve böylece eşyalardan da bir miktar güç kazanabilirler.

Hustle castle halku kurtar
Bazı bölümlerde insanları kurtararak kendi onları halkınızdan yapabilirsiniz.

BlueStacks ile oynayın!

Hustle Castle PC ile oynanabilen, çıkış tarihinin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen hâlâ milyonlarca telefonda bulunan bir oyun. Siz de bu oyunun hayranlarından biriyseniz veya yeni başlayacaksanız emülatör ile bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Hustle Castle Kale ve Klan Taktikleri
Hustle Castle’ı bilgisayardan oynamak tamamen ücretsiz!

Bilgisayarda oynamanın avantajları neler?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunda ne kadar fazla zaman geçirdiğiniz çok önemli. Bu nedenle bilgisayar başında değilken telefondan, bilgisayar başında olduğunuzda da BlueStacks ile oynayabilirsiniz. Bu uygulama “tost makinesi” olarak da tabir edilen bilgisayarlar tarafından rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Bu nedenle bilgisayarım kasacak mı, oyunları oynayabilir miyim gibi sorular hiç aklınızda olmuyor.

Hustle Castle Kale ve Klan indir
Hustle Castle Kale ve Klan’ı BlueStacks ile oynayarak birçok avantaj sağlayabilirsiniz.

Hustle Castle hangi avantajları sağlıyor?

Hustle Castle tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve fare desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor. Bu avantajlar dışında şarj ve internet problemlerini de çözüyor. Özellikle gününü işte veya okulda geçirenlerin en büyük sorunu şarj veya internetin hızlı bir şekilde bitmesi. Özellikle mobil oyunlar oynuyorsanız, bu çok daha hızlı bir şekilde bitebiliyor. Bilgisayardan oynamanın en büyük avantajlarından biri de burada devreye giriyor. Bu sayede hem hesabınızı hızlı bir şekilde kasabilir hem de bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

İnternet ve şarj derdi olmadan mobil oyun oynamak

Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sağladığı en büyük avantajlardan biriyse kesinlikle internet ve şarj problemini ortadan kaldırması. Telefon paketlerimizin interneti günlük sosyal medya kullanımlarımız için anca yeterli oluyor. Buna PUBG Mobile, CoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar da dahil olunca, paketler hiç de yeterli olmuyor. Bilgisayardan oynayarak

Hustle Castle

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts