Idle Heroes Başlangıç Rehberi

Idle Heroes başlangıç rehberinde neler var?
Idle Heroes Kent bölümleri
Idle Heroes

Idle Heroes başlangıç rehberi ile oyuna başlamak isteyenlere güzel önerilerimiz var. Ayrıca oyunda daha hızlı gelişmek ve ilerlemek için BlueStacks ile bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi de açıklıyoruz.

Idle Heroes başlangıç aşamasında neler var?

Oyuna ilk başladığınız zaman öncelikle isim girmeniz gerekiyor. Bu isim diğer oyuncular tarafından sizi görecekleri bir nickname. Bu nedenle bu ismi seçerken havalı ve sonradan pişman olmayacağınız bir şey seçtiğinizden emin olun. İsmi de seçtikten sonra artık bizi ana menü karşılıyor. Bu ekranda yönlendirmeler ile oyunu tanımaya başlıyoruz. Yönlendirmeleri iyi takip etmenizde fayda var. İleride bu neredeydi gibi aramanıza gerek kalmadan her şeyin yerini rahatlıkla öğrenebilir ve tam olarak ne işe yaradıklarına bakabilirsiniz.

idle heroes taktikler
Başlangıç aşamasında oyunun yönlendirmesini takip ediyoruz.

Idle Heroes kaynaklar nasıl toplanır?

Oyunda kaynak toplamak için birçok yöntem var. Savaş, ücretsiz hediyeler, günlük oturum açma ödülleri ve kahramanları parçalamak. Bu hangi kaynaklara ihtiyacınız olduğuna göre değişecektir. Eğer kahraman yükseltmek istiyorsanız kahraman parçalamak daha doğru bir yöntem olacaktır. Bunun dışında zaten her gün düzenli olarak oyuna girdiğiniz sürece günlük oturum açma ödüllerini alabilirsiniz. Bunun dışında sefere giderek hem sefer öncesi hem de zafer sonrası çeşitli kaynakları ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kaynaklar oyunun başından sonuna kadar çok önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle her seferinde tüm kaynakları topladığınızdan emin olun.

idle heroes zafer
Kaynak toplamanın birçok yolu var.

Idle Heroes en iyi kahramanlar hangileri?

Aslında bana sorarsanız oyundaki en iyi kahramanlar en çok geliştirdiğiniz kahramanlar. Oyunda istediğiniz her kahramanı geliştirebilirsiniz. En güçlü kahramanınız her zaman en iyi kahramanlardır. Ancak yine de savaş sırasında arenaya sürdüğünüz şampiyonlar büyük önem taşıyor. Örneğin kahramanları rastgele arenaya sürerseniz büyük ihtimalle yenilirsiniz. Öne nispeten tank olan kahramanları koyup, arka tarafa destek, büyücü ve daha kırılgan kahramanları koymanız gerekiyor. Böylece rakibiniz sizin ana hasar kaynağınıza erişemez. Tanklarınız ne kadar güçlü olursa o kadar fazla dayanırlar. Bu nedenle sadece hasara yönelmektense tanklarınızı da geliştirmeyi tercih etmelisiniz.

idle heroes en iyi kahramanlar
5. seviye kahraman almanın kolay yolu var.

Bunun dışında oyunda 5. seviye bir şampiyon bulmak gerçekten çok zor. Hatta bunun için çok beklemeniz ve yüksek seviyelere ulaşmanız gerekiyor. Ancak birçok oyuncunun bilmediği bir şey var. Oyundaki hesabınızı bir e-posta adresine bağlarsanız oyunda 5. seviye bir kahraman alabiliyorsunuz. Yani oyuna başlar başlamaz hemen hesabınızı bir e-posta adresiyle eşleştirin. Aksi takdirde 5. seviye bir kahramana sahip olmak için epey mesai harcayabilirsiniz.

Idle heroes
Karaborsaya ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

Karaborsa binasını sık sık ziyaret edin!

Karaborsa binasında mücevher alabileceğiniz birçok değerli eşya bulunuyor. Bu eşyaları oyun içi altınla alabiliyorsunuz. Bu binanın içeriği her üç saatte bir güncelleniyor. Bunun dışında beğenmediğiniz bir içerik varsa, ekstra mücevher kullanarak market içeriğini yenileyebilirsiniz. Buradan ruhlardan tutun da, birçok önemli içeriği bulabilirsiniz. Bu nedenle sürekli olarak market içeriğini kontrol etmeyi unutmayın. Oyuna para vermek istemiyorsanız gerçekten yapabileceğiniz en iyi kaynak toplama işlemlerinden biri.

Idle heroes
BlueStacks ile savaşları daha büyük ekranda takip edebilirsiniz.

BlueStacks ile Idle Heroes nasıl oynanır?

BlueStacks tüm mobil oyunları bilgisayardan oynamanızı sağlayan bir emülatör. BlueStacks ile PUBG Mobile, Call of Duty Mobile, Idle Heroes ve daha birçok mobil oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde bilgisayardan oynayabilirsiniz. İnternet ve şarj problemini tamamen ortadan kaldıran emülatör, aynı zamanda tamamen kişiselleştirilmiş klavye ayarlarına da sahip. Klavyenizdeki tuşları istediğiniz her hangi birine atayabiliyorsunuz. BlueStacks ile mobil oyun oynamak için önce sitesinden programı indirmeniz gerekiyor. Kurulum işleminden sonra içerisinde yüklü gelen Google Play Store üzerinden oyunları indirebilirsiniz.

Idle Heroes rehberimizin şimdilik sonuna geldik. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize ulaşmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler