Idle Heroes Kent Bölümleri

Idle Heroes Kent bölümleri
Idle Heroes

Idle Heroes Kent Bölümleri Neler?

Ücretsiz mobil RPG oyunu Idle Heroes Kent Bölümleri rehberine hoşgeldiniz.Idle Heroes çeşitli içeriklerdeki kent bölümleri ile oyuncuların oyuna daha çok ısınmasını sağlıyor. Idle Heroes Kent Bölümleri birbirinden farklı alanlardan oluşur ve kendilerine ait işlevleri vardır. Kimi binalarda karakterinizi geliştirirken kimisinde ise görevler yapıyorsunuz. BlueStacks 4 ile oyunları oynamadığınız zaman bile bilgisayarınız açık olduğunda karakterlerinizin bu bölümlerde kendiliğinden gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Meyhane

Idle Heroes Kent bölümleri meyhane
Idle Heroes Meyhane

Kentin meyhane bölümünde karakterler çeşitli görevlere gönderilebilir. Bu görevlerde kahraman, altın, jeton gibi çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Buradan kazanılan ödüller ile karakterler daha rahat geliştirilebilir.

Sunak

Idle Heroes Kent bölümleri sunak
Idle Heroes Sunak

Fazla olan ve kullanmadığınız kahramanlar dağıtılarak kahraman ruhu, kahraman gelişim taşı ve ruh taşı gibi malzemeler kazanılır. İstediğiniz kahramanı dağıtabilirsiniz. Kazanacağınız kahraman ruhu, kahraman seviyesini geliştirmek için kullanılır. Kahraman gelişim taşı kahraman özelliklerini geliştirmede kullanılır. Ruh taşı parçası ile marketten kahramanlar satınalabilirsiniz.

Kumarhane

Idle Heroes Kent bölümleri Kumarhane
Idle Heroes Kumarhane

Kumarhane, oyunculara her gün 1 tane ücretsiz çekiliş sunuyor. Kumarhanede bulunan çarkı çevirdiğiniz zaman çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Bu ödüller karakterler, ekipmanlar, altın, karakter gelişim taşı gibi çeşitleniyor. Kumarhane hakkı 24 saatte yenilenir. Çarkı çevirmek için kumarhane fişi kullanabilirsiniz.

Savaş Bölgesi

Idle Heroes Kent bölümleri Savaş Bölgesi
Idle Heroes Savaş Bölgesi

Savaş bölgesi, zorluk dereceleri git gide artan diyarlardan oluşur. Bu diyarlarda düellolar yaparak ilerlemeniz gereken küçük gruplar vardır. Bir sonraki haritaya kazanmadan geçme hakkı yoktur. Bu haritalarda kazanacağınız çeşitli ödüller ile karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.

Demirci

Idle Heroes Kent bölümleri Demirci
Idle Heroes Demirci

Oyunda ilerledikçe bir önce kullandığınız zırh, ayakkabı, silah gibi ekipmanlar artık yetersiz geldiği zaman demircide bu ekipmanları birleştirme işlemi yaparak daha yüksek ekipmanlar haline getirebilirsiniz. Tabii bunun için belirli bir altın ve ekipman sayısı gerekiyor. Ekipman birleşimi ile oyundaki karakterlerin gelişimleri sürecinde ekipman eksiklerinizi giderebilirsiniz. Tüm bu işlemleri daha hızlı gerçekleştirmek için Idle Heroes mobil oyununu bilgisayardan oynayın!

Hayal Kulesi

Idle Heroes Kent bölümleri Hayal Kulesi
Idle Heroes Hayal Kulesi

Hayal Kulesi, her katta grup düşmanları olan kuledir. Oyuncular bu kuledeki grupları alt ederek en üst kata kadar ilerler. Savaş için kulenin kendine ait büyü damlası gerekir. Her kaybedilen savaşta bu büyü damlası eksilir fakat kazanma durumunda bu işlem yapılmaz. Büyü damlası her 30 dakikada bir damla yenilenir. Damla miktarı en fazla 10 damla ile sınırlıdır. Her bir katın alt kata göre zorluk derecesi daha fazladır. Kat savaşını kazanan oyuncular belirli ödüller kazanır.

Arena

Idle Heroes Kent bölümleri Arena
a Idle Heroes Arena

Arena diğer oyuncuların takımlarına karşı oynanabilen ve üç ligden oluşan bölümdür. Kazanılan zaferler arttıkça rütbeniz artar ve buda gelen ödülleri etkiler. Ödüller her gün saat 21:00 de verilir. Arena savaşları 15 turdan oluşur ve zamanın dolması durumunda sonuç yenilgi olarak sayılır.

Idle Heroes Daha Rahat Nasıl Oynanır?

Idle Heroes’da oynamasanız bile savaş bölgesi sayesinde her saniye biriken altın ve deneyim puanlarına sahip olabilirsiniz. Bunun için telefonun sarjının bitmesine gerek yok. Bilgisayarda herhangi bir işlem yaparken arka planda BlueStacks 4 ile bu altınları biriktirebilirsiniz. Üstelik bilgisayar performansınız etkilenmez.Kısaca söylemek gerekirse Idle Heroes’u BlueStacks ile oynamak daha avantajlı. Idle Heroes Kent bölümlerini rehberini beğendiyseniz, en iyi mobil oyun inceleme ve rehberleri için Mobidictum’u takip edin!

Total
0
Shares
Related Posts