Idle Heroes Siyah Ekran Hatası Çözümü

Idle Heroes siyah ekran hatası ile karşılaşmanız halinde yapmanız gerekenlerin neler olduğunu olduğunu biliyor musunuz? Yazımıza göz atabilirsiniz.
Idle Heroes siyah ekran
Idle Heroes siyah ekran hatası çözümü

Idle Heroes siyah ekran hatası ile karşılaşmanız halinde yapmanız gerekenlerin neler olduğunu olduğunu biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise derlediğimiz bu yazımıza göz atarak sorunun çözümüne kavuşabilirsiniz. Idle Heroes’u ayrıca BlueStacks 4 ile bilgisayar üzerinden hatasız olarak oynayabilirsiniz. Peki Idle Heroes siyah ekran hatası çözümü nedir?

Idle Heroes Sistem Gereksinimleri

Düşük Android sürümü kullanıyorsanız maalesef bu oyunu oynayamazsınız. Oyunu oynatabilmek için en az 4.3 ve sonrası Android sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra RAM ile ilgili sıkıntınız olabilir. RAM sıkıntısını gidermek için RAM boşaltan uygulamaları deneyebilirsiniz.

idle heroes taktikler
Başlangıç aşamasında oyunun yönlendirmesini takip ediyoruz.

Verileri ve Önbelleği Temizleyin

Verileri ve önbelleği temizlemek sorununuzu çözmek konusunda yardımcı olabilir. Bu işlemi yapmak için öncelikle aygıtınızın ayarlar sekmesine girmeniz gerekiyor. Ayarlar sekmesine girdikten sonra uygulamalar sekmesini bulup çıkan ekrandan Idle Heroes’u aramalısınız. Oyunu bulduktan ve tıkladıktan sonra karşınıza “Zorla Durdur” butonu çıkıyor. Bu butona bastıktan sonra hemen alt taraftaki “Depolama” sekmesine girmeli ve “Verileri Temizle” ve “Önbelleği Temizle” butonlarına tıklamalısınız. Bu noktada sizi uyarmamız gerekiyor. Bu işlemi yapmak verileri sıfırlayacağından, oyun içerisinde yaptığınız ilerleme sıfırlanacaktır. Bu yüzden önceden bir ilerlemeniz var ise hesabınızı bir maile bağlamanızı öneririz.

Oyunu Silin ve Yeniden Yükleyin

Oyunu silmek ve yeniden yüklemek basit gibi gözüküyor olmasına rağmen karşılaşılan bu sorunu çözmek için etkili bir yöntem olabilir. Bu işlemi yapmak için öncelikle oyunu “Uygulamalar” sekmesinden silmeniz, ardından Google Play Store üzerinden yeniden yüklemeniz gerekiyor. Yine unutmayın, bu işlem ilerlemenizi silecektir. Bu yüzden ilerlemeniz varsa hesabınızı bir mail ile bağlamanızı öneriyoruz.

idle heroes zafer
Oyunda kaynak toplamanın birçok yolu bulunuyor.

Apk ve Obb Dosyalarını Yenileyin

Yukarıda anlattığımız çözümler sıkıntınızı gidermemiş ise internet üzerinden oyunun Apk ve Obb dosyalarını araştırarak bu dosyaları kullanmayı deneyebilirsiniz. Oyunun Apk dosyasını indirdiğinizde tek yapmanız gereken Apk dosyasının üzerine tıklayıp “Yükle” butonuna basmak iken Obb dosyasında iş biraz değişiyor. Obb dosyası aslında oyunun dosyaları olduğundan Obb dosyasını aygıtınızın Android klasörüne içerisindeki Obb klasörünün içerisine kopyalamanız gerekiyor.

BlueStacks 4 Farkıyla Idle Heroes

Idle Heroes siyah ekran hatası yaşamak istemiyorsanız BlueStacks 4 ile Idle Heroes’u bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak da oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra BlueStacks Discord kanalına katılarak da diğer oyunlar ile ilgili turnuvalardan haberdar olabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Turnuvalarda görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler