Idle Heroes taktikleri ile zafere ulaşın

Idle Heroes’a yeni başlayacak oyuncular için çok önemli tavsiyelerimiz var.
idle heroes taktikleri

Idle Heroes taktikleri ile siz de oyunda bir adım öne çıkarak zafere yaklaşabilirsiniz. Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmesi bulunan oyunun en önemli taktik ve ipuçlarını sizler için derledik. Ayrıca diğer oyunculara karşı BlueStacks ile nasıl avantaj yakalayabileceğinizi de açıklıyoruz.

Idle Heroes taktikleri neler?

Temel olarak karakter bazlı bir mobil oyun olan Idle Heroes, içerisinde uygulanabilir birçok farklı taktik barındırıyor. Aslında temel olarak karakterlerinize en uygun taktiği sizlerin belirlemesi gerekiyor. Ancak yine de uymanız gereken ve yaparsanız büyük avantajlar kazanabileceğiniz birçok ipucu bulunuyor. Gelin bu ipuçları neler ve oyuna yeni başladıysanız neler yapmanız gerekiyor beraber bakalım.

idle heroes
Oyundaki en iyi karakterler 5 yıldızı olanlar.

5 yıldızlı karakter için kayıt olun

Oyunda her karakterin ayrı bir gücü bulunuyor. En güçlü karakterler ise 5 yıldızlı karakterler ve oyun içerisinde bu karakterleri elde etmek gerçekten çok zor olabiliyor. Ancak bilmeyenler için bir tane beş yıldızlı karakter kazanmanın çok kolay bir yolu var. Bunun için tek yapmanız gereken oyuna kayıt olmanız. Oyuncuların birçoğu misafir hesabıyla oynamaya devam ediyorlar. Oyun firması da, bu oyuncuların kayıt olması için böyle güzel bir kampanya yapıyor. Siz de misafir olarak oynuyorsanız bir an önce oyuna kayıt olun ve 5 yıldızlı karakterinizi alın.

idle heroes hile
Giriş ödülleri dışında savaşlardan da kaynak elde edebilirsiniz.

Giriş ödüllerini kazanmak için her gün oyuna girin

Mobil oyunlar neredeyse her gün oyunculara hediye vermeye devam ediyor. Elbette aslında bunu sizi oyunu oynamaya çekmek için yapıyorlar ama yine de bu ödüllerden faydalanabilirsiniz. Ödüller genel olarak oyun içi para, paket veya güçlendirmeler oluyor. Böylece çok hızlı bir şekilde hesabınızı geliştirebilirsiniz. Bunun için öyle ekstra bir şey de yapmanız gerek yok. Tek yapmanız gereken her gün oyuna giriş yapmanız. Bunun için telefonlarınızı kullanmanıza gerek de yok. BlueStacks ile bilgisayardan da giriş yaparak ödülleri kazanabilirsiniz.

idle heroes pc
Elmaslar daha sonra 5 yıldızlı kahramanlar için lazım olacak.

Elmasları hemen harcamayın ve elinizde tutun

Elmasları hemen harcamak sizin için sıkıntı çıkarabilir. Çünkü ileride bu elmaslara çok fazla ihtiyacınız olacak. Elmaslar oyun içi ana para birimi diyebiliriz. Normalde gerçek parayla satın almanız gerekiyor. Ancak giriş ödülleri veya farklı görevleri yerine getirerek ücretsiz olarak da birçok elmas elde edebilirsiniz. Buralardan elde ettiğiniz elmasları mutlaka elinizde tutun ve hemen harcamayın. Elmasların genel olarak 10 karakter çağırma işlemini yapabilene kadar elinizde tutmanız gerekiyor.  Elmasları kazanmanın en kolay yolu oyunu oynamak. Bu nedenle mümkün olduğunca hem bilgisayardan hem de telefondan oyunu oynamaya çalışın. Birkaç gün içerisinde yeterli elmasa sahip olacaksınız.

İlk aşamada 4. seviye karakterlere odaklanın

idle heroes kahraman
Erken aşamada 4 yıldızlı kahramanlar daha önemli.

Yukarıda oyundaki en iyi karakterlerin 5 yıldızlı kahramanlar olduğunu belirtmiştik. Ancak bu karakterleri bulmak öyle kolay olmuyor. Para veriyorsanız tabii başka. Ancak para vermiyorsanız ilk aşamada 4. seviye kahramanlara odaklanmanız ve takım kurarken onları stratejik olarak konumlandırmanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak 3 yıldız ve altındaki kahramanlara odaklanmanıza gerek yok. Mümkün olduğunca 4 yıldızlı şampiyon elde etmeye çalışın. Daha sonra da artık 5 yıldızlı şampiyonlara odaklanabilirsiniz.

idle heroes indir
Günlük görevler ile hesabınızı daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Günlük görevleri yapmayı unutmayın

Günlük görevler size sıkıcı veya boş gelebilir ama aslında hiç de öyle değil. Eğer gerçekten iyi bir oyuncu olmak ve hesabınızın oyundaki en iyi hesaplardan biri olmasını istiyorsanız günlük görevleri kaçırmamanız gerekiyor. Bu görevlerden elde edeceğiniz kaynaklarla hesabınızı ve karakterlerinizi çok daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Günlük görevlerin yapılması çok kolay ve sadece bir saatinizi alacaktır. Gün içerisinde telefondan oyuna giremediyseniz, bilgisayardan da yapabilirsiniz. Böylece şarj ve internet sorununu da bir kenara atmış olursunuz.

idle heroes dizilim
Bilgisayardan oynamak özellikle hızlı kasma konusunda işe yarayacaktır.

Idle Heroes PC ile nasıl oynanır?

Oyunu bilgisayardan oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Programı indirdikten sonra kurulum işlemini yapın ve programı çalıştırın. İçerisinde Google Play Store yüklü olarak gelecek. Play Store’a, Google hesabınız ile giriş yapın ve Idle Heroes yazarak aratın. Oyunu indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak yükleme işlemi BlueStacks tarafından yapılıyor. Ardından geriye kalan tek şey oyunun ve hesabınızı geliştirmenin keyfini sürmek. Aklınıza takılan sorular olursa bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts