Imposter Solo Kill bilgisayardan nasıl oynanır?

Üç boyutlu Among Us deneyimi arıyorsanız Imposter Solo Kill’i mutlaka denemelisiniz. Imposter Solo Kill ile kimseye yakalanmadan çevrenizdekileri öldürmelisiniz.
Imposter Solo Kill bilgisayardan nasıl oynanır
Imposter Solo Kill bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks tamamen ücretsiz olan bir emülatör. Temel olarak tüm mobil oyun ve uygulamaları bilgisayardan oynamanızı sağlıyor. BlueStacks’i İndirme işlemi tamamlandıktan sonra direkt çift tıklama ile yükleyebilir ve bilgisayarda mobil oyun maceranıza başlayabilirsiniz. BlueStacks içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor.

Imposter Solo Kill Oyna
Bölümleri geçebilmek için yakalanmadan çevredekileri öldürmelisiniz.

Play Store içerisinden önce Google hesabınızla giriş yapıp ardından da istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Telefon ve bilgisayarda oyun hesabınızın aynı olmasını istiyorsanız, aynı Google hesabınızla girmeniz gerekiyor. Yani aslında buradan şunu da çıkarabilir; hem telefondan hem de bilgisayardan aynı hesapla oynanabiliyor. Bunun dışında tüm tuş atamalarını BlueStacks ayarları bölümünden kendiniz de yapabilir veya dilerseniz otomatik ayarla ile oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Imposter Solo Kill Oynamak!

Imposter Solo Kill tarzında bulmaca oyunları mobil platformlarda çoğu kişi tarafından oynanıyor. 10 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu oyun mobil cihazlardan oynandığı zaman karşımıza ek sorunlar çıkıyor ve bu nedenle oyun zevklerimiz birazda olsa düşüyor. Bu bahsettiğimiz ek sorunlar ise şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli hatalar olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek adına oyunu PC üzerinden oynamanız sizler için daha yararlı olacak. Bu oyunu PC üzerinden oynamak için ise BlueStacks emülatörünü kullanacağız.

Imposter Solo Kill bilgisayara nasıl indirilir?

Bilgisayardan Imposter Solo Kill oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’e sahip olmanız gerekiyor. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra işlem oldukça basit. Play Store hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açmanız gerekiyor. Sonrasında istediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. Imposter Solo Kill’i bilgisayardan indirebilmek için de yapmanız gerekenler şu şekilde:

Imposter Solo Kill Görünüm
Oyunda ilerledikçe yeni ekipmanlar elde edip görünümünüzü değiştirebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Imposter Solo Kill oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Imposter Solo Kill Kontrol Ayarları

BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak da oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan “Klavye” simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin.

Impostor Solo Kill Fail
Birilerini öldürürken yakalanırsanız uzay boşluğuna atılırsınız.

Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz. Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyini sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Imposter Solo Kill oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilir, özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir.

Imposter Solo Kill indir

“Imposter Solo Kill, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Imposter Solo Kill gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts