Injustice 2 Mobile Karakterleri

Injustice 2 Mobile karakter
Injustice 2 Mobile Karakter almak

Injustice 2 Mobile Nasıl Karakter Alınır?

Karakterler DC evrenine ait Batman, Aquaman, Flash, Grood gibi birçok karakterden oluşmakta. Oyun, Klasik Batman’in gelmesiyle 88 karaktere ulaştı. Karakterler gümüş, altın ve efsanevi olarak 3 seviyeye ayrılıyor. Her oyuncunun DC Evreninden sevdiği karakterler olabiliyor ve bunlara sahip olmak istiyor. Fakat bu o kadar kolay değil. Karaktere sahip olmanın çok fazla yolu olsa da bu bazen zorlayıcı olabiliyor. Oyuncularına daha fazla karakter seçeneği sunmak isteyen injustice 2 mobile, karakterlerin sinematik ve çizgi roman gibi farklı evrenlerden gösterimlerini getiriyor. Mobidictum olarak “injustice 2 mobile karakterleri nasıl alınır?” sorusuna sizler için rehber hazırladık. Oyun İncelememizde bahsettiğimiz çeşitli alanlarda “Shard” ismi verilen kahraman parçalarına sahip olabilirsiniz. Bu parçaları birleştirerek karakterinizin yıldızını arttırabilirsiniz.

Injustice 2 Mobile Campaign

Campaign
Campaign

Campaign savaşları ise 2 farklı şekilde oynanıyor. Biri normal modu diğeri ise kahraman modu. Her kademe oyunları belirli karakterler için oynanır. Oynadığınız kademede olan kahramanı, normal mod oynandığı zaman kazanabilmek biraz şansa kalmış. Karakter parçasına sahip olmak çok olası değil. Fakat kahraman mod oynan tüm oyunlarda kahraman parçasına  sahip olunuyor. Bu parçalar birleştirilip belirli sayıya gelince karaktere sahip olunuyor. Aynı zamanda altın ve karakter eşyaları da kazanma şansınız bulunuyor.

Arena Store ( Arena Dükkanı)

Injustice 2 Mobile Arena
Injustice 2 Mobile Arena

Arena sınırlı sürede gelen karakter parçaları kazanmak için başka oyunculara karşı oynanan bölüm. Oynanan oyunlarda kazanılan puanlara göre dereceler belirlenir ve ödüller kazanılır. Oyun süresi sonucunda, başarıya göre verilen karakter parçalarına sahip olabilirsiniz. Arena Store (Arena Dükkanı) , arena sonunda kazanılan madalyalar ile oyunculara karakter parçası alma şansı sunar. Her alım işleminde 5 karakter parçası verir. Dükkanda bulunan karakterler: Multiverse Flash, Justice League Cyborg, Horrofic Scarecrow, Green Lantern, Captain Cold, Sonic Black Canary, Preadator Batman.

Challenge (Meydan Okuma)

Challenge - Meydan Okuma
Challenge – Meydan Okuma

Challenge (Meydan Okuma), sınırlı süreler için seçilen karakterlerin 3 farklı zorlukta savaşarak kazanıldığı bölümdür. Her zorluk 2 oyundan oluşur ve 12 saatte bir yenilenir. Sadece karakter parçası değil, o kahramana ait eşyalarda kazanılır.

League Store (Lig Dükkanı)

injustice 2 Mobile League Raid
Injustice 2 Mobile League Raid

League (Lig) oyunlarında oyuncular kendileri kurarak ya da başka oyuncuların kurduğu liglere katılarak ittifak kurabilir ve “Raid” adı verilen ortak düşmanlara karşı kurdukları takımlarla savaşabilir. Bu savaşlar sonucunda verdikleri hasara göre seviyeye sahip olurlar. Bu seviyelere göre kazanılan ödüllerde 60 ve 160 karakter parçası kazanırlar.

injustice 2 Mobile League Store
Injustice 2 Mobile League Store

League Store ( Lig Dükkanı) sayesinde raid savaşları sonucunda kazanılan Lig Kredilerinizi kullanarak karakter parçalarını beşerli olarak alabilirsiniz. Kredileri kullanarak alabilecekleriniz King of Atlantis Aquaman, Red Hood, Atrocitus, John Stewart Green Lantern, Power Girl, Reverse Flash karakterlerinden oluşmaktadır.

En güncel ve en iyi mobil oyun rehberleri için Mobidictum’u takip edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts