Island King PC üzerinden nasıl oynanır?

Island King PC üzerinden nasıl oynanır?
Island King
Island King PC üzerinden nasıl oynanır?

Forever9 Games tarafından geliştirilen mobil oyun Island King, PC üzerinden de oynanabiliyor.

Island King PC üzerinden de oynayabilirsiniz!

Island King’te çark çeviriyorsunuz ve çevirdiğiniz çarkta çıkan ödüllere göre adanızın üzerinde nesnelerin seviyesini yükseltiyorsunuz. Tüm nesneleri beşinci seviyeye getirebilirseniz diğer adaya geçiş yapıyorsunuz ve bu şekilde tüm bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Island king ada tamamlama
Ada üzerindeki nesnelerin seviyesini yükseltin ve bölümü geçin.

Island King PC üzerinden nasıl oynanır?

BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Island King” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 109 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Island King sandık açma
Sandıkları açarak içerisinden birçok ödül kazanabilirsiniz.

Geniş Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Island King oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

island king yeni karakterler
Bölümleri geçtikçe yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klaye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Pocket Ants: Colony Simulator oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Island King

“Island King, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Island King gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler