Jungle Adventures 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

Jungle Adventures 2 meyveli ormanın başı dertte çünkü kudretli bir büyücü, ölümsüz olabilmek için ormanın meyvelerini çaldı.
Jungle Adventures 2 bilgisayardan nasıl oynanır?
Jungle Adventures 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

Jungle Adventures 2 meyveli ormanın başı dertte çünkü kudretli bir büyücü, ölümsüz olabilmek için ormanın meyvelerini çaldı. Korkusuz maceraperest Addu, yanına sadık hayvan arkadaşı Bullion’u da alarak bütün meyveleri geri getirmek ve yurdunu eski günlere döndürmek için yola çıktı. Şimdi siz de Jungle Adventures 2’yi oynayarak bu maceraya ortak olabilirsiniz.

Bilgisayardan Jungle Adventures 2 Oyna!

Jungle Adventures 2 oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Jungle Adventures 2’yi BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Jungle Adventures Bölümler
Jungle Adventures de birçok bölüm bulunuyor!

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Jungle Adventures 2” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Bilgisayardan Jungle Adventures 2 nasıl oynanır?

Jungle Adventures 2 oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Jungle Adventures 2’yi değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Jungle Adventures 2’yi PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Jungle Adventures Bitiş
Bitiş çizgisinde kazanmak istediğiniz ekstra özelliği seçebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Jungle Adventures 2 oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Jungle Adventures 2 oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Jungle Adventures 2 değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Jungle Adventures 2 Özel Güç
Bölüme başlarken sizlere yardımcı olabilecek birçok özellik satın alabilirsiniz.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Jungle Adventures 2 oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Jungle Adventures 2

“Jungle Adventures 2, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Jungle Adventures 2 gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts