Kafa Topu 2 Yenme Taktikleri: Goller Gelsin!

Kafa Topu 2 yenme taktiklerini öğrenin!
Kafa Topu 2 Yenme Taktikleri neler? İşte cevabı:

Türkiye’nin yerli futbol oyunu Kafa Topu 2, elde ettiği başarı ile hepimizi gururlandırmayı başarmıştı. Milyonlarca oyuncuya sahip olan mobil oyunda biz de sizler için rakiplerinizi kolayca yenmenin yollarını derledik. Tabii taktikler arasında en iyi olanı oyunu bilgisayar üzerinden oynamak. Bu konuda da BlueStacks yardımınıza koşacak. 🙂

Kafa Topu 2 Taktikleri: Başlayalım!

Kafa Topu 2

Her şeyden önce her rekabetçi oyunda olduğu gibi Kafa Topu’nda da pratik çok önemli. Oyunda başarılı olmak ve rakiplerinizi kolayca yenmek istiyorsanız bol bol oynayıp pratik yapmalısınız. Bu pratikler el alışkanlığınızı geliştireceği gibi olası maç senaryolarında neler yapabileceğinizi de deneyimlemenizi sağlayacaktır. Hatta oyunu BlueStacks ile bilgisayardan oynayarak hem daha rahat oynayabilir hem de geniş ekranın konforunu yaşayabilirsiniz.

Hediyeleri kaçırmayın!

Kafa Topu 2
Günlük giriş hediyeleri ve farklı promosyonları hep takip edin.

Kafa Topu 2’nin en güzel yanlarından bir tanesi de günlük verdiği hediyeler. Oyunda para ile satın alınan bazı eşyalar, günlük olarak oyunculara hediye ediliyor. Bu hediyeler maç sırasında kullanabileceğiniz yetenekler de olabilir, karakterler de. Bu yüzden para harcamadan başarıya ulaşmak istiyorsanız, bu hediyeleri mutlaka takip etmelisiniz.

Farklı taktikler deneyin!

Kafa Topu 2
Oyunda rakiplerinizi devirmek için farklı taktikler üretin.

Özellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların yaptığı en büyük hatalardan biri sürekli aynı yere vurma oluyor. Ancak bu konuda çok fazla taktik üretebilirsiniz. Örneklendirmek gerekirse; Topu 3-4 kere aynı yerden attıktan sonra rakibinizin hiç beklemediği bir anda üstten atabilirsiniz. Farklı bir taktik ise rakibinizi şaşırtmak için topa size geldiği anda vurmayıp biraz sürebilirsiniz.

Kafa Topu 2’de bu tarz taktikleri kendinizde bolca oynayarak bulup çoğaltabilirsiniz. Özellikle bilgisayardan oynarken elde edilen rahatlık nedeniyle taktikleri uygulamak da çok kolay oluyor.

Avantajınızı koruyun!

Özellikle size denk veya daha iyi bir rakibe karşı oynarken öne geçtikten sonra avantajı korumaya çalışmalısınız. Bunun en etkili yolu ise rakibin üstünüze gelmesini engellemek olacaktır. Oyunda karakterler kalenin hemen önündeyken gol atmak zor oluyor. Daha çok goller bir oyuncu öne çıktığında veya topu kafada sektirmek gibi farklı hareketler denediği zaman oluyor. Bu yüzden eğer avantajı korumak istiyorsanız rakibiniz ise aranızdaki mesafeyi koruyun ve mümkün olduğunca süreye oynayın.

Yetenekleri geliştirmeyi unutmayın!

Kafa Topu 2
Yetenekleri geliştirerek daha güçlü olabilirsiniz.

Şu ana kadar oyun içinde yapabileceğiniz özelliklerden ve taktiklerden bahsettik. Ancak bildiğiniz gibi Kafa Topu 2’de birçok yan destek faktörü bulunuyor. Bunlardan en önemlileri ise kuşkusuz yetenekler. Burada önemli olan yeteneklerinizi geliştirmeyi unutmamak oluyor. Geliştirdiğiniz her yetenek daha güçlü hale geldiği için kullanıldığında etkili olma ihtimali de artıyor.

Rakip yetenekleri engelleyin!

Kafa Topu 2
Karşı yetenekler veya taktikler kullanın.

Evet bu özellik aslında oyunu orta ve üst düzeyde oynayan oyuncuların yapabildikleri bir şey. Ancak siz de nasıl yapıldığını öğrenerek kısa sürede rakip yeteneklerini engellemenin bir yolunu bulabilirsiniz. Oyuna ilk başlayan oyuncular genellikle Buz Kale ve Alev Topu yeteneklerini çok sık kullanıyor. Bu yüzden yetenek kitinizde mutlaka bir Alev Topu olmalı. Çünkü bu yetenek aynı zamanda Buzdan Kale’nin de karşı yeteneği oluyor. Peki Alev Topu’nu engellemenin bir yolu yok mu? Aslında var ancak biraz zor. Çünkü rakibinizin bu yeteneği ne zaman kullanacağını kestirmeniz gerekiyor. Veya aynı anda karşı yetenekleri kullanmalısınız.

Bu tarz durumları ise ancak ve ancak deneyim ile yapabilirsiniz. Bu yüzden yeniden hatırlatmakta yarar var; Oyunu çok fazla oynamak çok fazla tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kişisel bir yorum olarak bilgisayardan oynarken rakip yeteneklerini engellemek çok daha kolay oluyor.

Kafa Topu 2 karakterinize önem verin!

Kafa Topu 2
Karakterin boyutunun önemli olduğunu unutmayın.

Birçok oyunda en iyi karakterler en işlevsel olanlarıdır. Ancak Kafa Topu 2’de oyuna farklılık katan bir özellik var; Boyut. Karakterleri geliştirerek farklı boyutlar elde edebiliyorsunuz. Bu sayede kale boyutu büyümediği için rakibinize karşı çok büyük bir avantaj sağlıyorsunuz. Karakter seçerken boyutuna bakmayı unutmayın.

Kafa Topu 2 İndir

Kafa Topu 2’yi daha büyük görseller ve daha iyi performans için PC üzerinden oynamanızı öneriyoruz. BlueStacks üzerinden Kafa Topu 2 oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler