King of Avalon Hata Çözümleri

king of avalon hata çözümleri

King of Avalon hata çözümleri için doğru yerdesiniz. Sistem gereksinimlerinden tutun siyah ekran sorununa kadar anlattığımız bu yazımıza göz atarak karşılaştığınız sorunların çözümlerini bulabilir ve daha temiz bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. King of Avalon’u ayrıca BlueStacks 4 ile bilgisayar üzerinden oynayabilir ve telefonunuz yetmediği durumlarda bilgisayarınızın özelliklerini kullanabilirsiniz.

King of Avalon Hata Çözümleri

  • Oyununuz sürekli olarak hata verip çalışmayı durduruyorsa şunları kontrol ederek hatanıza çözüm bulabilirsiniz:
  • Arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatın, RAM sıkıntısı yaşıyor olabilirsiniz.
  • Bazı uygulamaları silerek aygıtınızda boş alan bırakın. Özellikle telefonunuzda çok az bir yer kaldığı zamanlarda çok fazla “çalışmayı durdurdu” hatası alabilirsiniz.
  • Çok basit bir şekilde aygıtınızı kapatıp yeniden açmayı deneyin ve oyununuzu bu şekilde çalıştırın.
  • Oyunun sistem gereksinimlerini kontrol edin.
king of avalon hata çözümleri
Sabit kaynak elde etmek için şehrinize kamplar kurabilirsiniz.

King of Avalon Sistem Gereksinimleri

King of Avalon hata çözümlerinin bir diğer yolu ise aygıtınızın oyunu kaldırıp kaldırmamasından geçiyor. Eğer aygıtınız yeterli kapasitede değilse büyük ihtimal aşırı takılmalar ve oyunun çalışmayı durdurması hataları ile karşılacaksınız. King of Avalon için:

  • En az 512 MB RAM (Terciden 1 GB)
  • Android 4.0.3 üzeri işletim sistemi
  • Veya iPhone 5 ve üzeri işletim sistemi ihtiyacınızı giderecektir.

King of Avalon Oyun Yüklenmiyor

Oyun yüklenmiyor ise internet konusunda bir sıkıntınız olabilir. WiFi kullanıyorsanız modeme yakın olmayı unutmamanız gerekiyor. Ayrıca internet bağlantınızın stabil olup olmadığı kontrol etmelisiniz. Eğer WiFi üzerinden sıkıntı yaşıyorsanız mobil veriye geçiş yaparak yine oyuna girmeyi deneyebilirsiniz.

Yine oyuna giriş yapabilmişseniz fakat sürekli olarak bağlantı hatası ile karşı karşıya kalıyorsanız internet bağlantınız kötü durumda olabilir. Yine aynı şekilde stabil olan bir internet ile oyuna girmeniz daha iyi olacaktır. Aksi taktirde sürekli olarak bağlantınız kopacaktır.

king of avalon hata çözümleri
Garlot’tan Elaine ihtiyacınız olan binaları belirtiyor.

King of Avalon Siyah Ekran Hatası

Oyuna girmeye çalışıyor fakat sürekli olarak siyah ekran ile karşılaşıyorsanız oyunun dosyalarını değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Google üzerinden “King of Avalon Apk ve Obb” olarak aratmanız durumunda elde edebileceğiniz bu dosyaları kullanmanız yeterli olacaktır. Oyunu sildikten sonra indirdiğiniz Apk dosyasının üzerine tıklayın ve karşınıza çıkan ekrandan “Yükle” butonuna basın. Obb dosyasını ise kopyaladıktan sonra aygıtınızın Android klasörünün içerisindeki Obb dosyasının içerisine kopyalayın. İşlem tamamdır. Bu noktada şunu unutmamanız gerekiyor: Bu işlem ilerlemenizi sıfırlayabilir. İlerlemenizin silinmemesini istiyorsanız hemen aşağıda ilerlemenizi nasıl kurtarabileceğinizi anlatan paragrafı okuyun.

King of Avalon Hesap Kurtarma

Bu noktada hesabınıza bir mail üzerinden giriş yapmayı unutmamanız gerekiyor. Hesabınıza bir mail ile giriş yaptığınızda artık başka bir bilgisayar üzerinden oynamak istediğiniz taktirde aynı mail hesabını kullanarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hesabınızı bağlamak için sırasıyla; Profil, Ayarlar, Hesap, Hesap Yönetimi sekmelerini takip edin. Hesap değiştirmek için ise sırasıyla; Profil, Ayarlar, Hesap, Hesap Değiştir sekmelerine basın.

king of avalon hata çözümleri
Ordularınız ile canavar avlayarak kaynak elde edebilirsiniz.

BlueStacks 4 Farkıyla King of Avalon

Telefonunuz yeterli gelse de gelmese de BlueStacks 4 kullanarak King of Avalon’u bilgisayar üzerinden ücretsiz oynayarak deneyimleyebilirsiniz. BlueStacks 4 ile ayrıca yukarıdaki hataların çoğundan uzak bir şekilde King of Avalon’u oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra BlueStacks Discord kanalına katılarak da diğer oyunlar ile ilgili turnuvalardan haberdar olabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Turnuvalarda görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler