King of Avalon: Aksiyonu Bol Strateji Oyunu

King of Avalon’da birlik eğitimleri için güzel taktikler derledik.
king of avalon hile indir

Strateji türünde oyun sevenler için King of Avalon‘u öneriyoruz. Hemen aşağıda oyunu kısa kısa anlattık. Daha fazla bilgi isterseniz yazıyı okumaya devam edin. Yazının sonunda da indirme linki bulunuyor. 😎

✅ Karakter gelişimleri gerçekçi
✅ Ejderhaya sahip olup onu eğitebiliyorsun
✅ Kendi krallığını kurabiliyorsun
✅ Benzerlerine göre kaliteli savaş görüntüleri

king of avalon hile

King of Avalon Başlangıç

Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirilen ve yüz binlerce değerlendirme arasından 4,3 puan almayı başaran oyun hâlâ popülerliğini koruyor. Oyuna yeni başlamayı düşünüyorsanız bunu hiç düşünmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Yeni başlayanların, aktaracağımız taktikleri uygularak hile kullanmadan diğer oyunculara yetişmesi mümkün. Bunu yaparken oyunu bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi de aktarıyor olacağız.

king of avalon
Birliklerinizi hızlı eğitmek isteyebilirsiniz.

Birlik eğitim hızı

Birliklerinizi ne kadar hızlı eğittiğiniz oyunun erken aşamasında pek önemli olmasa da, ilerleyen aşamada çok önemli oluyor. Bu nedenle bunun yatırımlarını oyunun erken aşamalarında yapmanız gerekiyor. Bunu yapmak biraz zaman alacak ancak ilerleyen aşamalarda oldukça fazla rahat edeceksiniz. Birlik eğitim hızını artırmak için şehir dışındaki askeri kamplara odaklanmanız gerekiyor. Çünkü ne kadar fazla olurlarsa o kadar hızlı birlik eğitebiliyorsunuz. İlk başta bu hız çok düşük olsa da, ilerleyen zamanda bu hızlar toplanacak ve genel olarak eğitim hızı yükselecek.

Şehir dışına askeri binalar inşaa ettikten sonra hızlı bir şekilde geliştirmeye başlayın. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ilk seviyelerde az miktarda hız gelecek, ancak yüksek bina seviyelerine ulaştığınızda bu hız da artacak. Aynı zamanda yüksek seviyelerde binaların yükselktme süresi de uzayacak. Yani bir hayli vakit harcayacak. Bu nedenle şimdiden başlamanıza fayda var. Bunlar dışında farklı araştırmalar yaparak da birlik eğitim hızını artırabilirsiniz.

king of avalon pc oyna
Ne kadar fazla asker o kadar güç.

Birlik eğitim kapasitesi

Birlik eğitim kapasitesi aynı anda kaç asker eğitebileceğinizi destekler. Eğitim kapasitesi direkt olarak arttırmanın bazı yolları var. Bunun dışında yine araştırma ve farklı yollar ile yüzdelik dilimlerle kapasiteyi artırabilirsiniz. Askeri Çadırlar eğitim kapasitesini artırmanın en kolay yolu. Yukarıda anlattığımız gibi şehir dışına bol bol çadır kurarak ve bunları da en az 23-24 seviye yaparak 1350’ye yakın kapasite elde edebilirsiniz. Heroes Lady Isobel ve Sir Gawain de güzel bir eğitim kapasitesi sunuyor. Tek başına Sir Gawain, iki yıldız iken 300 eğitim kapasitesi sağlıyor.

Yetenek Ağacı içerisinden de 500 ek kapasite sağlayabilirsiniz. Ekonomi / Denge’yi aktif hale getirdiğiniz zaman daha ilk aşamada 100 kapasite elde ediyorsunuz. Tamamen geliştirilmiş Turuncu Kanatlı Menzil Miğferi (% 30) ve Mor veya Turuncu İlahi Taş (% 15) Eğitim Kapasitesinde bir artış sağlıyor.

king of avalon oyna
Eğitim maliyetlerini ve inşaat sürelerini azaltabilirsiniz.

Eğitimde maliyeti azaltma

Kaynak maliyeti çok fazla olmasa da ilerleyen aşamada bunu en aza indirmek isteyebilirsiniz. Bu konuda ilk önce yiyecek maliyetini en aza indirmemiz gerekiyor. Bunun için tamamen geliştirilmiş Turuncu Dispel Yüzüğü’nü kullanabilirsiniz. Böylece maliyet %10,5 azalacaktır. Nufüs Artışı Yeteneği ise 24 saatlik bekleme süresi ile 30 dakika boyunca %25 daha az kaynak maliyeti sağlıyor.

king of avalon indir
Günlük görevleri mutlaka takip etmelisiniz.

Günlük görevleri ve eğitimleri yapmayı unutmayın

Yazımızın bu aşamasına kadar birlik eğitimi konusunda oldukça faydalı bilgileri aktardık. Böylece erken ve ilerleyen oyun aşamalarında birlik eğitimi ve askerler konusunda fazla sorun yaşayamayacaksınız. Ancak bir de hesabınızı geliştirme durumu var. Bunun için en önemli yol günlük görevleri yapmak. Günlük görevler kaynak ve geliştirme öğeleri toplamak konusunda en önemli araç oluyorlar. Bu nedenle oyuna gerek bilgisayardan gerekse telefondan girerek sürekli olarak bu görevleri yapmanız gerekiyor.

king of avalon birlik eğitimi
Bilgisayardan büyük ekranda oynayın ve rahat edin.

king of avalon hile

Total
36
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler