Last Day on Earth Kot Pantolon Yapımı

Last Day on Earth’te kot pantolon yaparak saldırılara bir nebze de olsa kendinizi koruyabilirsiniz.
Last Day on Earth Pantolon Yapımı
Last Day on Earth’te kot pantolon nasıl yapılır?

Last Day on Earth için gelebilecek saldırılara karşı karakterinize kot pantolon yaparak zırh direncinizi arttırabilirsiniz. Oyundaki en gerekli durumlardan biri karakterinize kıyafet yapıp zırhını yüksek tutmak. Karakteriniz için yapacağınız kıyafetler mevcut zırhınız için ekstra katkı olabilirken sizleri soğuk ve gelecek olan saldırılar karşısında da koruyabilir.

Last Day on Earth’te Kot Pantolon nasıl yapılır?

Last Day on Earth oynarken karakteriniz için pantolon yaparak ekstradan 150 zırh değeri kazanabilirsiniz. Her ne kadar pek güzel bir pantolon olmasa da fazlasıyla pratik olan olan kot pantolonu yapmak için 22. seviyeye gelmeli, ardından da 2 craft puanını kot pantolon yapmak için harcamalısınız. Oyunda pantolon haricinde diğer eşyalara da önem vermelisiniz. Örneğin LDOE Thick Jacket yapımı için rehberimize göz atabilirsiniz.

Last day on Earth Kot Pantolon Yapımı
Last day on Earth – Kot Pantolon Yapımı

Bu pantolonu isterseniz diğer oyunculardan, düşen uçak eventinden ya da Bunker Alfa’da bulunan Radyan kutusundan elde edebilirsiniz. Ancak kendiniz yapmak isterseniz 3 çeşit malzemeye ihtiyacınız olduğunu söylemeliyiz. Kot pantolon yapabilmek için gerekli malzemeler ise şunlar:

Kot Pantolon Yapmak için Gereken Malzemeler

LDOE Kot Pantolon
Kot Pantolon için Gereken Malzemeler
  • 5 Thick Fabric (Kalın Kumaş)
  • 7 Rope (İp)
  • 5 Leather (Deri)

Pantolonu yaptıktan sonra artık parçalanacak duruma gelince de geri dönüştürerek bazı malzemeleri geri kazanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts