Last Day on Earth: Kürk bere nasıl yapılır?

Last Day on Earth oynarken sizi kar ve soğuk rüzgarlardan koruyabilecek kürk bere yaparak daha iyi bir dirence sahip olabilirsiniz.
Last Day on Earth Fur Beanie
Last Day on Earth – Kürk Bere Yapımı

Last Day on Earth oynarken sizi kar ve soğuk rüzgarlardan koruyabilecek kürk bere yaparak daha iyi bir dirence sahip olabilirsiniz.

Last Day on Earth Kürk Bere Yapımı

Last Day on Earth’te kürk bere yaparak soğuk bölgelere gittiğinizde kendinizi sıcak tutabilirsiniz. Soğuk bölgelere yeteri kadar eşya olmadığı zaman gidildiğinde karakterinizin soğuk direnci düşecek ve belli bir süreden sonra canı azalmaya başlayacak. Eğer tüm canı sıfırlanana kadar bu bölgeyi terk edemezseniz de ister istemez öleceksiniz.

Kürk Bere Yapımı LDOE
LDOE – Kürk bere nasıl yapılır?

Kürk bere yapabilmek için öncelikle oyun içerisinde 46. seviyeye gelip +1 craft puanını kürk bere yapımı için harcamalısınız. Kürk bere karakterinize 4 armor ve 150 dayanıklılık kazandıracak. Böylece hem daha az hasar alacak, hem de dayanıklılığınız artmış olacak.

Kürk Bere Yapımı İçin Gereken Malzemeler

Last Day on Earth Kürk Bere
Kürk Bere Yapımı için Gerekli Malzemeler

Kürk bere yapmak için 5 çeşit farklı malzemeye ihtiyacınız bulunuyor. Bu malzemeler ise sırasıyla şu şekilde:

  • 10 Kürk
  • 12 Kalın Kumaş
  • 5 İp
  • 5 Deri
  • 4 Yapıştırıcı

Dayanıklılığı azalan bir kürk bereyi geri dönüşüme göndererek 10 dakika içinde kürk, kalın kumaş ve ip karşılığında dönüştürebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts