Last Day on Earth Thick Jacket Yapımı

Last Day on Earth oynarken Thick Jacket yaparak karakterinizin üzerinde sizleri sıcakta tutması ve olası tehlikeleri karşı koruması için kullanabilirsiniz.
LDOE Thick Jacket
Last Day on Earth – Thick Jacket Yapımı

Last Day on Earth oynarken Thick Jacket yaparak karakterinizin üzerinde sizleri sıcakta tutması ve olası tehlikeleri karşı koruması için kullanabilirsiniz.

Last Day on Earth Thick Jacket nasıl yapılır?

Last Day on Earth’te Thick Jacket yaparak karakterinizin zırh değerini 150 arttırıp gelebilecek saldırıları hasarlarını bir miktar düşürebilirsiniz. Thick Jacket yapmak için 22. seviyeye gelip 2 craft puanını vermelisiniz.

Last Day on Earth Thick Jacket
LDOE – Thick Jacket

Last Day on Earth’te bir yerden başka bir yere giderken çok fazla zaman kaybedebiliyorsunuz. Bu yüzden mutlaka bir an önce kendinize bir araç da yapmanız gerekiyor. Bu yüzden hazırladığımız ATV yapımı rehberine de göz atabilirsiniz.

Thick Jacket yapmak için gereken malzemeler ise şu şekilde:

Gereken Malzemeler

  • 5 Thick Fabric (Kalın Kumaş)
  • 7 Rope (İp)
  • 5 Leather (Deri)

Thick Jacket’i ayrıca diğer oyunculardan, düşen uçak etkinliğinden ve Bunker Alfa’da bulunan radyan kutusundan edinebilirsiniz. Thick Jacket’i geri dönüştürmek isterseniz de 10 dakika içinde Thick Fabric (Kalın Kumaş), Rope (İp) ve Leather (Deri) elde edebilirsiniz. İyi bir oyun deneyimi açısından ve Last Day on Earth’ün teması gereği sürekli bir şekilde hayatta kalmanız gerekiyor, aksi halde eşyalarınızı kaybedebiliyorsunuz. Hayatta kalma taktikleri adına yapmanız gerekenler ise fazlasıyla basit. Oyuna yeni başladıysanız ilk öncelikleriniz için rehberi okuyarak kendinizi bir nebze olsun güvene alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts