Legacy of Discord bilgisayardan nasıl oynanır?

Legacy of Discord ile fantastik dünyanın derinliklerine doğru giden macera sırasında yolunuza çıkan tüm düşmanları ezip geçerken gerçek zamanlı savaşın tadını çıkarın!
Legacy of Discord indir
Legacy of Discord bilgisayardan nasıl oynanır?

Legacy of Discord ile fantastik dünyanın derinliklerine doğru giden macera sırasında yolunuza çıkan tüm düşmanları ezip geçerken gerçek zamanlı savaşın tadını çıkarın! Karanlık zindanlarda arkadaşlarınızla parti kurup mücadeleye atılabilir, arenada gücünüzü kanıtlamak için diğer oyuncularla savaşabilir ve büyük ölçütlü savaş alanlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Bilgisayardan Legacy of Discord Oyna!

Legacy of Discord oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Legacy of Discord’u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Legacy of Discord karakter seçimi
Hangi tür karakter olmak istiyorsanız oyuna başlamadan önce sınıfınızı seçmelisiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Legacy of Discord” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Bilgisayardan Legacy of Discord nasıl oynanır?

Legacy of Discord oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Legacy of Discord’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Legacy of Discord’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Legacy of Discord görev
Görevleri tamamlayarak altın ve çeşitli ekipmanlar kazanabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Legacy of Discord oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Legacy of Discord oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Legacy of Discord değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Legacy of Discord boss
Görevlerin sonundaki bossları keserek birçok ödül kazanabilirsiniz.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Legacy of Discord oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Legacy of Discord indir

“Legacy of Discord, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Legacy of Discord gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts