Lords Mobile bilgisayara nasıl indirilir?

Lords Mobile bilgisayardan nasıl oynanır?
lords mobile

Lords Mobile bilgisayara nasıl indirilir? Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sayısız avantajı oluyor. Biz de bu içeriğimizde PC ile mobil oyun oynamanın avantajlarını ve Lords Mobile’ı bilgisayara nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyoruz. Öncelikle belirtelim: Biz oyunu BlueStacks ile PC üzerinden oynadık.

PC veya telefon fark etmeden milyonlarca kişi tarafından oynanan Lords Mobile, sadece Google Play Store’da bile milyonların üzerinde indirme almayı başardı. Siz de hemen bu oyuncular arasında yer alabilirsiniz, üstelik bu oyunculara göre daha avantajlı başlamanızın da imkanı var. BlueStacks’ten Lords Mobile PC ile oynanabiliyor. Böylece günün her vakti ve akşam evde oyun oynayabilirsiniz.

lords mobile pc indir
Bilgisayardan oynamanın en önemli avantajı interneti korumak.

Lords Mobile’ı PC ile oynamanın ne avantajları var?

Bildiğiniz üzere internete bağlı mobil oyunlar telefon internet paketinizin hızlıca erimesine neden olabilir. Bir bakmışsınız size 30 gün boyunca yeten internet ay ortasında bitmiş. Mobil oyun oynamaya yeni başlamış herkesin yaşadığı ortak sorunlardan biri de bu. Bunun yanında bir de şarj problemi var ki bu en önemlisi. Günümüz teknolojisinde telefon bataryaları uzun ömürlü kullanımı sadece normal bir kullanışta sağlıyor. Yani çok sık sosyal medya kullanıp, bir de oyun oynuyorsanız şarjınız hızlıca bitiyor.

Bunların ikisini aynı anda yapmak zorunda kalmayabilirsiniz. Okulda, işte veya dışardayken telefonlarınızı sadece Facebook, Instagram gibi günlük şeyler için kullanabilirsiniz. Akşam eve geldiğinizde de BlueStacks ile mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Böylece hem internetinizi hem de şarjınızı korumuş olursunuz.

lords mobile bilgisayara indirme
Grafik kalitesine ve haritaya tam olarak hakim olun.

Tam Ekranda

Yukarıdaki özellik gibi bu da aslında genel olarak tüm oyunlarda geçerli. Telefonlarımızın küçük ekranlarında oyunun tam haritasına erişmek çok zor. Bazı oyunlarda haritaları veya arayüzü ekrana sığdırmak için birçok farklı şeyin boyutu bile küçültülüyor. Ancak bilgisayardan oynarken rahatlıkla tüm haritaya hakim olabilir, bunun yanında grafik kalitesinin de keyfini çıkarabilirsiniz. Aslında ekran büyüklüğünden ziyade grafik kalitesi daha önemli bir konu.

Lords Mobile gibi bazı eski oyunlar ve son dönemde çıkan yeni oyunlar grafik kaliteleriyle artık bilgisayar oyunlarını aratmıyor dersek yanlış olmaz. Bu grafik kalitesi çoğu zaman telefondan belli olmuyor ve düşük özellikli telefonlarda çözünürlük çok düşüyor. Bilgisayardan oynarken tüm grafik kalitesine hakim olabilirsiniz. Bir yandan savaşlara devam edip, bir yandan da görevleri yapmaya devam edebilirsiniz. Bunun dışında diğer oyuncularla konuşarak yardım da alabilirsiniz.

lords mobile hile
Özel hediyeler rastgele saatlerde gelebiliyor.

Hediyeleri ve özel etkinlikleri kaçırmayın

Mobil oyunların artık standartı haline gelen özel etkinlikler ve hediyeleri günün her anında takip etmek zor olabilir. Bilgisayarınızda arka planda oyunu açık bırakarak hem özel etkinlikleri kaçırmayabilir hem de hediyeleri toplayabilirsiniz. Bu ödüller arasında bolca kaynak da yer alabilir veya güçlendirme eşyaları da olabilir. Birbirinden güzel hediyeleri kaçırmamak için bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Oyunun belli bir seviyeden sonra bekleme süreleri çok uzuyor. Bu nedenle sık sık oyuna girmeniz biraz mantıksız hale geliyor çünkü yapacak bir şeyiniz olmuyor. Zaten telefondan sürekli oyuna girmek belli bir süre sonra şarjınızı bitirecektir. Bunun yerine akşam veya sabah evden çıkarken bilgisayarda oyunu açık bırakabilirsiniz.

lords mobile pc
BlueStacks ile klavye ve fare destekli oynayabilirsiniz.

BlueStacks ile bilgisayardan mobil oyun nasıl oynanır?

BlueStacks tüm mobil oyunları tost makinesi gibi bir bilgisayara sahip olsanız bile oynamanızı sağlayan emülatör. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra, sürekli güncelleme alması ve tam destek verilmesi neredeyse kusursuz bir platform olmasını sağlıyor. BlueStacks ile mobil oyunları klavye ve fare desteği ile oynayabilirsiniz. Bunun için öncelikle kendi resmi sitesinden programını indirmeniz gerekiyor.

Programı indirdikten sonra kurulum işlemini yapabilirsiniz. Google Play Store programın içerisinde yüklü olarak geliyor. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken Play Store’da kendi Google hesabınız ile oturum açmak. Oturum açtıktan sonra dilediğiniz mobil oyunu Lords Mobile da dahil olmak üzere ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunların yükleme işlemini program kendi otomatik yapıyor. Geriye sadece oyun simgesine tıklayıp giriş yapmanız kalıyor.

Bir oyun rehberinin daha sonuna geldik. Aklınıza takılan farklı konular veya sorular olursa bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bir başka rehberimizde görüşmek üzere hoşça kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler