Lords Mobile Canavar Avı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Lords Mobile Canavar Avı nedir ve nasıl yapılır?
lords mobile canavar avı

Lords Mobile Canavar Avı nedir ve nasıl yapılır sorularının cevaplarını açıkladık. Eğer siz de oyunda hızlı gelişmek istiyorsanız bu içeriğe bir göz atın. Oyunda eski oyuncuların çok sevdiği, yeni oyuncuların da mutlaka öğrenmesi gereken bir şey varsa, o da kesinlikle Lords Mobile Canavar Avı. Peki Canavar Avı nedir ve nasıl yapılır? Gelin bu soruların cevabını beraber arayalım. Başlamadan belirtelim: Bu oyunu BlueStacks ile PC’de oynayabilirsiniz.

Lords Mobile Canavar Avı Nedir?

lords mobile canavar avi
Lords Mobile Canavar Avı nedir?

Canavar Avı’nı en basit haliyle açıklamak gerekirse, oyunun haritasında bulunan ve farklı seviyelerde olan canavarları keserek eşya elde etme sistemi. Gelişimi hızlandırmak veya daha güçlü hale gelmek için her oyuncunun mutlaka ava çıkması gerekiyor. Avdayken dikkat etmeniz gereken şey ise canavarın seviyesi. Düşük seviyeli bir canavarın vereceği eşyanın kalitesi ile yüksek seviyedeki bir canavarın verdiği eşya kalitesi birbirinden farklı. Sadece kalitesi değişmiyor. Ayrıca canavar türlerine göre verdiği eşyanın türü de değişiyor.

Canavar avına çıkmadan önce enerjinizin yüksek olduğundan emin olmalısınız. Çünkü canavara yapacağınız her saldırı için bir hayli fazla enerji harcanıyor. Bu nedenle araştırma aşamalarında da, bir süre enerjiye odaklanmanız gerekebilir. Ayrıca bir loncaya katılmadığınız sürece canavar avına çıkamıyorsunuz. Bu nedenle oyuna yeni başladıysanız, kendinize ilk başta idare etmelik bir lonca bulabilirsiniz. Daha sonra bu loncadan çıkabilir, kendinizin kurduğu veya başka bir loncaya katılabilirsiniz.

Canavar Avı Nasıl Yapılır?

canavar avı araştırma kopya
Canavar Avı görevlerini yapmak için önce öğrenmelisiniz.

Canavar avını yapabilmeniz için öncelikle Akademi’den Canavar Avı’nı araştırmanız gerekiyor. İlk seviye bir araştırma yaptıktan sonra artık ava çıkabilirsiniz anlamına geliyor. Bu bölümün altında yer alan diğer özellikleri de aktif ederek farklı avantajlar elde edebilirsiniz. Örneğin Enerji Tasarrufu eğitimini araştırdıktan sonra artık canavarlara yaptığınız saldırıların maliyeti biraz daha azalacak. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise, av eğitimlerini yapacağım derken gelişim için gereken eğitimleri aksatmamak. Bu nedenle bunun dengesini gerçekten iyi kurmalısınız.

canavar enerj kopya
Enerji yatırımlarına dikkat edin.

Canavar avı yapmak için öncelikle ana ekranın sol alt bölümünde yer alan bölge haritasına girmeniz gerekiyor. Ardından karşınıza gelecek haritada canavar aramaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir canavar bulduğunuzda hemen üstüne tıklayın. Açılan bilgi ekranında canavarın adı, seviyesi ve saldırı için ne kadar enerji harcayacağının bilgisi görülür. Aynı zamanda ekranın alt bölümünde de, bu canavarı keserseniz alabileceğiniz ödüller yer alıyor.

Canavarı Kesmek İçin Ne Yapmalıyız?

haritadaki canavar kopya
Canavar kesmek hiç kolay değil.

Yeni başlayanlar için diyelim ki bölge haritasında 1. seviye bir canavar buldunuz. Hemen üstüne tıklıyoruz. Açılan ekranda yukarıdaki gibi canavarın, özellikleri, harcanacak enerji ve ödüller gözüküyor. Eğer bu sizi tatmin etmediyse ikinci adım olarak saldırma seçeneğine tıklıyoruz. Bu seferde karşımıza kahramanlarımızı seçeceğimiz bir ekran geliyor. Burada isterseniz tüm kahramanlarınızı gönderebilir, isterseniz güçlü olanı da gönderebilirsiniz. Canavarın size olan uzaklığına bağlı olarak öncelikle bir gidiş süresi oluyor. Ardından da bir o kadar geliş. Sonunda da savaş raporunu gelen postalar içerisinde bulabilirsiniz.

canavar avı raporu kopya
Savaş raporu size çok detaylı bilgiler sunar.

Savaş raporu içerisinde elde ettiğiniz ganimetler ve alınan tecrübe puanı yer alıyor. Bir de savaş raporu ekranında yer alan Savaşı Görüntüle seçeneği ile kahramanlarınızın canavarı nasıl avladığınız görebilirsiniz. Bu seçenek özellikle kahramanların anlık gücünü anlamak ve neler yapabileceğini çözebilmek için çok yararlı. Böylece savaşlarda da kahramanlarınızın neler yapabileceğini az çok kestirebiliyorsunuz.

Lords Mobile Canavar Avı Tavsiyeleri!

canavar avı
Sizin de sonunuz böyle olmasın.

Bazı oyuncular Canavar Avı araştırmasını yaptıktan hemen sonra ava çıkıyorlar. Daha oyuna yeni başlamış olmalarına rağmen bu cesareti gösterdikleri için onları tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz. Ancak siz bunu yaparsanız sonuç yukarıda yer alan resimdeki gibi hüsran olacaktır. Öncelikle oyunun talimatlarını izleyin. Kendini ve kahramanlarınızı iyice geliştirin. Yeterince güçlü olduktan sonra, istediğiniz kadar canavar avına çıkabilirsiniz. Önemli olan dediğimiz gibi yeterince gelişebilmek.

BlueStacks ile Lords Mobile Oynayın!

loncaya katıl kopya
BlueStacks ile oynayın, keyfinize bakın!

BlueStacks‘i hâlâ duymayan varsa çok şey kaçırmış demektir. Mobil oyunları bilgisayardan da oynamanızı sağlayan BlueStacks ile şarj ve internet derdine son verebilirsiniz. Ya da gün içerisinde telefondan devam ettiğiniz gelişmeleri, akşamları bilgisayardan da yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. BlueStacks‘i kendi sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcı olan uygulama, sizin için birçok şeyi yapacak ve işinizi kolaylaştıracaktır.

Bu içeriğimizde Lords Mobile Canavar Avı nedir ve nasıl yapılır sorularının cevaplarını verdik. Eğer oyunda hızlı bir gelişim ve güzel eşyalar elde etmek istiyorsanız, belli bir gelişim evresinden sonra artık canavar avına çıkmanız gerekiyor. Canavar avı verdiği ödüllerle kahramanlarınızı daha da güçlü hale getirecek. Kafanıza takılan farklı konular varsa bize yazmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler