Lords Mobile Hata Kodları Çözümleri

Lords Mobile Hata Kodları
Lords Mobile Hata Kodu Çözümü

Lords Mobile hata kodları ile karşılaştıysanız işinize yarayacak birkaç bilgiyi sizin için derledik. BlueStacks 4 ile PC’de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Lords Mobile’ı hatasız olarak oynamak da mümkün. Peki hata kodları ile karşılaştığınızda ne yapmanız gerekiyor?

Lords Mobile Yükleme Ekranında Takılıyor

Giriş yaparken ekranınız donuyorsa oyunun verilerini ve önbelleğini silmek sorunu giderebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle aygıtınızın “Ayarlar” sekmesine ulaşmanız gerekiyor. Ayarlar sekmesi ardından “Uygulamalar” sekmesine girmeli ve oyunu bulmalısınız. Oyunu bulduktan sonra ise önünüze çıkan “Zorla Durdur” butonuna tıklayın. Ardından “Depolama” sekmesindeki “Verileri Temizle” ve “Önbelleği Temizle” butonlarına tıklayın ve her ihtimale karşılık aygıtınızı yeniden başlatın. Artık oyuna yeniden giriş yapabilirsiniz.

lords mobile bilgisayara indirme
Grafik kalitesine ve haritaya tam olarak hakim olun.

Login Error 34109 Hatası

34109 hatasını çözmek için öncelikle WiFi kullanıyorsanız modeminizi kontrol etmenizi ve modeme yakın bir konum almanızı öneririz. WiFi ile ilgili bir sıkıntınız var ve gideremiyorsanız, varsa mobil veriye giriş yapabilirsiniz.

Hata Kodu 200

“Error 200” ile karşılaştıysanız bu durumda biraz beklemeniz gerekiyor. Zira bu hata siz değil sunucu kaynaklı bir problemdir. Birkaç defa oyuna girip çıkmanız veya biraz beklemeniz bu hatayı giderecektir. Bunun yanı sıra internet bağlantınızı da kontrol etmeyi unutmayın.

Hataları Gidermek İçin Bir Diğer Yöntem

Yukarı işlemleri yaptıysanız ve yine de hatalar ile karşı karşıya kalıyorsanız oyunun APK ve OBB dosyalarını değiştirmek işinize yarayabilir. APK dosyasını indirdikten sonra direkt olarak üzerine tıklamanızla açılırken OBB dosyası için durum değişiyor. OBB dosyasını aygıtınızdaki Anroid klasörü içerisindeki OBB klasörüne kopyalamanız gerekiyor. Bu işlemleri yerine getirmek siyah ekran veya donma gibi problemleri çoğunlukla düzeltse de bu dosyaları bulmak tamamen size kalıyor.

lords mobile pc
BlueStacks ile klavye ve fare destekli oynayabilirsiniz.

BlueStacks 4 Farkıyla Lords Mobile

BlueStacks 4 üzerinden Lords Mobile oynayarak yukarıdaki gibi problemlerin üstesinden kolaylıkla gelebilir, hatta bu problemlerle karşılaşma şansınızı azaltabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks 4 ile Lords Mobile’ın yanında birçok oyuna problemsiz ulaşabilirsiniz.

Lords Mobile hata kodları üzerine çözümler işte bu kadar basit. Mobil oyunlar üzerine içerikler için Mobidictum’u takip etmeye devam edin. İyi oyunlar! 🙂

Total
0
Shares
1 Yorum
  1. lords mobil de veri indirme hatası alıyorum yukarıdaki işlemlerin hepsini yaptım ama hala giremiyorum ve onca kastıgım hesap boşa gidecek bana yardım edebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler