Lords Mobile Satılık Hesap Almanın Zararları Neler?

Lords Mobile’da hesap satın almak mantıklı mı?
lords mobile satılık hesap
Lords Mobile’ta hızlıca yükselmek için hesap satın almak ne kadar zararlı?

Lords Mobile satılık hesap almayı düşünen oyuncular için bunu neden yapmamaları gerektiğini anlattık. Ayrıca hesap satın almadan kendinizi bilgisayardan da oynayarak daha hızlı geliştirebilirsiniz.

lords mobile satılık hesap
Oyunu indirmek için bu görsele tıklayabilirsiniz.

Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilen Lords Mobile, en popüler mobil oyunlar listesinde daima yer alan bir oyun oldu. Milyonlarca oyuncusu olmasından dolayı, özellikle oyuna yeni başlayan oyuncular hesap satın almaya yöneliyor. Bunun en büyük nedeni ise aslında oyunda diğer oyuncuları yakalamak. Ancak bunu yapmadan önce kendilerini nasıl tehlikelerin beklediğini bilmeleri gerekiyor. Mesela hesaplarının ellerinden gitmesi gibi.

lords mobile satılık hesap
Hesap satın almadan önce iki kez düşünün.

Lords Mobile satılık hesap almanın zararları

Oyunda bir hesap aldığınız zaman aslında başkasına ait bir Gmail adresini almanız veya hesaba tanımlı e-posta adresini değiştirmeniz gerekiyor. Bu iki işlem türü de size zarar verebilir. Öncelikle birinin Gmail hesabını aldığınız zaman, size hesabı satan kişi dilediği zaman eski bilgileri kullanarak hesabını geri alabilir. Diğer işlem türünde ise bu sefer devreye oyun firmaları giriyor. Hesabı satın aldınız ve kayıtlı e-posta adresini de değiştirdiğinizi varsayalım.

İkinci işlem, yani kayıtlı e-posta adresinin değiştirilmesinde satışı yapan kişi daha sonra oyun firmasının destek birimine başvurarak hesabının ele geçirildiğini söyleyebilir. Böylece müşteri hizmetleri tarafından sorulan sorulara doğru cevaplar verirse eğer hesabını geri alabilir. Yani iki türlü hesap satın alma işleminden de zararlı çıkan taraf siz olmuş oluyorsunuz. Bunların dışında bir de hesabınızın banlanma ihtimali bulunuyor. Çevrimiçi oyunlarda hesap satın alımı genel olarak yasak. Oyun firmaları bu tarz işlemleri belirledikleri takdirde hesabı direkt olarak banlıyorlar.

lords mobile oyna
Kendiniz oynayarak da hızlı gelişebilirsiniz.

Hesap satın almadan kendiniz gelişin

Oyuncular diğer oyuncuları yakalamak ve oyundaki iyi oyunculardan biri olmak için genel olarak hesap satın almayı düşünse de aslında bunu yapabilecekleri çok basit bir yol var; oyunu oynamak. Oyunu tabii ki de sadece telefondan değil aynı zamanda bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Böylece sürekli gelişir ve kendinizi iyi oyuncular arasına yerleştirebilirsiniz. Buna şöyle bir örnek verebiliriz; okulda, işte, misafirlikte veya dışarıdayken Lords Mobile’ı telefondan oynayabilirsiniz. Eve geldiğiniz zaman da bu sefer bilgisayardan oynamaya başlarsanız. Böylece hiç vakit kaybetmeden, hesabınızı sürekli geliştirebilirsiniz.

lords mobile hile
Bilgisayardan ve telefondan aynı anda oynayabilirsiniz.

Lords Mobile’ı PC ile oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın saymakla bitmeyen avantajları bulunuyor. Bazıları bu oyunları telefondan oynamak için yapıldı, neden bilgisayardan oynayalım diye sorabilir. Ancak işin içine rekabet ve bolca ödül girince işler biraz değişiyor. Bu noktada diğer oyuncuların önüne geçmek ve onlardan daha avantajlı bir konuma gelmek için bilgisayardan oynamanız gerekiyor. Biz de genel olarak tamamen ücretsiz olan ve tüm tuş atamalarını özelleştirebildiğimiz BlueStacks’ı tercih ediyoruz. Böylece hızlı hesap kasabiliyor ve oyuna yeni başlasak bile diğer oyuncuları rahatlıkla yakalayabiliyoruz.

Hızlı hesap kasmanın dışında internet ve şarj problemini yok etme gibi bir avantajı da var. Mobil oyunların en büyük sorunu hızlı şarj tüketmeleri ve internet paketini resmen eritmeleri. Ek internet paketleri almak yerine aslında oyunları bilgisayardan oynayarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bunun dışında grafik kalitesinin iyileşmesi ve büyük ekranda oynamak gibi avantajları da var. Özellikle PUBG Mobile gibi rekabetçi oyunlarda büyük ekrandan oynamak, klavye ve fare desteğinin olması gerçekten büyük avantaj sağlıyor. Telefondan oynayan birine göre, klavye ve fare desteği ile oynamak sizi bir adım öne taşıyor.

lords mobile pc indir
Bilgisayardan ücretsiz olarak mobil oyunlar oynayabilirsiniz.

BlueStacks ile mobil oyunlar PC’den nasıl oynanır?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmemiz gerekiyor. Program tamamen ücretsiz ve milyonlarca kullanıcı bulunuyor. BlueStacks’i indirip, kurduktan sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriyoruz. Burada telefondaki Google hesabımız ile giriş yapıyoruz. Ardından Lords Mobile’ı indiriyoruz. Oyunun kurulumu otomatik olarak program tarafından yapılıyor. Bu noktadan dilediğiniz zaman mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Böylece Lords Mobile satılık hesap almanıza da gerek kalmaz. Hesabınızı hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

lords mobile satılık hesap
Oyunu indirmek için bu görsele tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts