Marvel Future Fight Hızlı Gelişme Taktikleri

Marvel Future Fight’ı mobilden oynamak yerine bilgisayardan deneyimleyebilirsiniz.
Marvel Future Fight PC
Marvel Future Fight’ı PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Marvel Future Fight hızlı gelişme taktikleriyle birlikte daha hızlı güçlenebilirsiniz. Her ilerlediğinizde bölümlerin de zorlaşacağından dolayı seviyenizin de bölümlere göre aynı orantılı olması gerekiyor. Aksi taktirde bölüm içerisinde oldukça güçsüz kalıp ölebilirsiniz. Aynı zamanda hasar almadan bölüm geçmek istiyorsanız biraz daha iyi oynamalısınız.

Marvel Future Fight Hızlı Gelişme

Oyunda uygulayabileceğiniz birçok taktik bulunuyor. Bölümler içerisinde veya dışarısında kendinize özel taktikler geliştirerek daha iyi olabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı gelişmiş olursunuz. Uygulayacağınız taktikleri düşük seviyeli bölümlerde veya ölmeyeceğiniz bir haritada test edebilirsiniz.

Marvel Future Fight Karakterler
Daha iyi karakterlere sahip olursanız bölümleri hızlı geçersiniz.

Yanlış bir hamle yapmanız durumunda haritaya tekrardan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle ilerleyen bölümlerde öldüğünüzde canınız çok sıkılabilir. Çünkü bölümler biraz daha uzamaya ve zorlaşmaya başlayacağından zamanınızın çoğunu sadece bir bölüme harcamış olacaksınız.

Doğru kombolarla savaşın

Her zaman doğru kombolar yapmaya çalışın. Böylelikle düşmanlarınıza daha fazla hasar vererek bölümleri hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Zamanınızdan tasarruf ederek şarjınız bitmeden daha çok bölüm temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda yedek karakterlere de geçerek onların yeteneklerini de kullanmayı unutmayın.

Marvel Future Fight Güçlendirme
Kahramanlarınızı güçlendirmeyi unutmamalısınız.

Görevleri bitirin

Marvel Future Fight ve bu tarz oyunlarda gelişmek için en önemli yapılacak işlem görevleri bitirmek. Bölümler gibi her görev yaptığınızda veya her seviye atladığınızda görevlerin daha zor olacağını bilmelisiniz. Ancak ne kadar zor görevler bitirirseniz alacağınız hediyeler de o kadar güzel olur.

Marvel Future Fight Ayarlar
Performans sorunu yaşıyorsanız bir de BlueStacks ile oynayın.

Görevlerden sapmanız gerekse de hiçbir zaman görev yapmayı tamamen bırakmamalısınız. Aynı zamanda görevleri çok kısa süre bitirmek sizin zararınıza olabilir. Uzun uğraşlar sonucunda büyük zarar verip küçük ödülleri toplamak biraz zararlı bir iş. Bunun yerine görevleri yavaş yavaş yapın.

Gereksiz harcamalardan uzak durun

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da yeni başladıysanız gereksiz harcamalardan kesinlikle uzak durmalısınız. İşinize yaramayan ve pahalı bir özellik satın alarak paranızı sıfırlara kadar düşürmeyin. İleride çok fazla işinize yaracak özellik bulunuyor. Birikim yaparak biraz daha rahat gelişebilirsiniz.

Marvel Future Fight Oyun Modları
Çeşitli oyun modlarına girerek eğlencenizi katlayabilirsiniz.

Güçlü kahramanlar bulun

Farklı kahramanlar kullanarak daha hızlı gelişebilirsiniz. Bölümlerde karşınıza çıkan engellerde hasar almamak için canavarları inceleyerek bölümlere öyle katılabilirsiniz. Eğer yakın dövüş yapabilen canavarlar varsa büyüleriyle öldürebilecek karakterler kullanın. Böylelikle uzun bölümlerin sonlarına kadar hasar almadan ilerleyebilirsiniz.

Marvel Future Fight Kombolar
Doğru kombolarla kısa süre içerisinde rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Ödüller toplamaya çalışın

Ücretsiz ödüller bulduğunuzda çekinmeden toplayın. Kasalar, kutular veya benzer ödüller alarak işinize yarayabilecek eşyalar kazanabilirsiniz. Etkinliklere katılabilir veya günlük kasaları açabilirsiniz. Böylelikle daha güçlü olup bölümleri hızla bitireceksiniz. Aynı zamanda şanslıysanız satın alacağınız özelliği harcama yapmadan kazanabilirsiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız iyi bir Android oyun emülatörüne sahip olmalısınız. Bu konuda en iyi telefonlardan 9 kat daha hızlı çalışabilen BlueStacks’i kullanabilirsiniz. BlueStacks’in resmi internet sitesinden indirebilirsiniz. Marvel Future Fight’ı BlueStacks’e indirmek içinse aşağıda bulunan işlemleri uygulamalısınız.

Marvel Future Fight PC

  • BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store mağazasını açarak Marvel Future Fight yazarak aratın.
  • “INDIR” tuşuna basarak oyunu indirin.
  • Dosya indirmesi bittikten sonra klavye ve fare ayarlarını uygulayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts