Marvel Future Fight PC üzerinden nasıl oynanır?

Marvel Future Fight sayesinde günlük stresinizi atacaksınız.
Marvel Future Fight PC üzerinden nasıl oynanır
Marvel Future Fight PC üzerinden nasıl oynanır?

Marvel Future Fight PC üzerinden de oynanabiliyor. Marvel ve Netmarble’ın ortak yapımı olan bu RPG tabanlı mobil oyun sayesinde birçok süper kahraman ile oynayabiliyorsunuz. Genel olarak 3. şahıs görünüme sahip olan oyunun bölümlerinde film ve dizilerden aşina olduğumuz kötü kahramanlar ile savaşıyoruz.

PC üzerinden Marvel Future Fight oynayabilirsiniz!

Marvel Future Fight oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Marvel Future Fight karakter seçimi
Oyunda seçebileceğiniz onlarca karakter bulunuyor.

Oyun içerisinde eğlenebileceğiniz ve gelişebileceğiniz bir sürü özellik bulunuyor. Eğer bir Marvel hayranıysanız bu oyunu kesinlikle bilgisayarınıza indirmeli ve denemelisiniz. Bir diğer efsane özelliği ise oyunda onlarca karakter bulunuyor. Kaptan Amerikadan tutun, Groot karakterine kadar kullanabileceğiniz bir sürü karakter var.

Marvel Future Fight bilgisayardan nasıl oynanır?

Marvel Future Fight oyununu PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var.

Marvel Future Fight savaşları
Oyunu oynarken içerisinde bulunan atmosferi hissedeceksiniz.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Kolay Kontroller

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz.

Marvel Future Fight görevler
Her yaptığınız görev sonunda sizlere belli bir miktarda ödül gelecek.

Geniş Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Marvel Future Fight oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Marvel Future Fight Rütbe atlama
Karakterlerinizi rütbe atlatarak daha güçlü hale getirebilirsiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız iyi bir Android oyun emülatörüne sahip olmalısınız. Bu konuda en iyi telefonlardan 9 kat daha hızlı çalışabilen BlueStacks’i kullanabilirsiniz. BlueStacks’in resmi internet sitesinden indirebilirsiniz. Marvel Future Fight’ı BlueStacks’e indirmek içinse aşağıda bulunan işlemleri uygulamalısınız.

mobidictum_indir_banner_800x90

  • BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store mağazasını açarak Marvel Future Fight yazarak aratın.
  • “INDIR” tuşuna basarak oyunu indirin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts