Marvel Şampiyonlar Turnuvası PC ile Nasıl Oynanır?

Marvel Şampiyonlar Turnuvası’nı bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlattık.
marvel şampiyonlar turnuvası pc

Marvel Şampiyonlar Turnuvası PC ile nasıl oynanır? Çizgi roman ve evrenin hayranları ortak bir şekilde mobilde buluşturmaya devam ediyor. Biz de Marvel mobil oyunu eğlencesini bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatıyoruz.

marvel şampiyonlar turnuvası pc

Marvel Şampiyonlar Turnuvası PC ile oyna

marvel şampiyonlar turnuvası hile
Marvel oyunlarının hayranıysanız mutlaka oynamanılısınız.

Oyunu bilgisayardan oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Bunun için yukarıda ve yazının sonunda yer alan görsellere tıklayabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Ardından programı açın ve içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapın. Burada kendi mevcut Google hesabınızı da kullanbilirsiniz veya yepyeni bir hesap da açabilirsiniz. Karar tamamen size ait. Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra arama bölümüne gelin ve indirmek istediğiniz mobil oyunlar nelerse aratın.

Arama işelmi tamamlandıktan sonra oyunu indirin. Oyunun indirilmesi tamamlandıktan sonra yüklenmesi program tarafından otomatik olarak yapılacak. Bu noktada tek yapmamız gereken beklemek. Yükleme BlueStacks tarafından otomatik olarak sağlandıktan sonra bir sonraki aşama için hazırsınız; iyi oyunlar!

marvel şampiyonlar turnuvası oyna
Büyük ekran ve yüksek grafiklerde kim oynamak istemez ki?

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları neden bilgisayardan oynayalım diye soruyor olabilirsiniz. Ancak şimdi açıklayacağımız şeyler ile fikriniz değişebilir. Öncelikle en temel sebepten bahsetmek gerek. Akıllı telefonlarımız henüz uzun süre oyun oynamaya dayanıklı değil. Bunun dışında internet paketlerimiz de, çevrimiçi oyunlarda hızlı bir şekilde erimeye devam ediyorlar. Yani daha en başında internet ve şarj problemini ortadan kaldırmak için mobil oyunları bilgisayardan oynamayı tercih edebilirsiniz. Avantajları tabii ki de bunlarla sınırlı değil.

İkinci büyük avantaj da kuşkusuz grafik ve görsellik açısından büyük ekranda oynamak. Telefonlarda o kadar da güzel durmayan görsel veya grafikler, bilgisayardan oynarken orta seviye bir bilgisayar oyunu havası katıyor. Bunun yanında bir de oyundaki efektler var. Açıkça söylemek gerekirse, telefonlarda bu efektlerin oldukça sıradan ve asit olduğu görülüyor. Ancak ne zaman bilgisayar oynasanız, net bir şekilde en az bir bilgisayar oyunu kadar iyi olduğunu görebiliyorsunuz. Sadece bu iki özellik bile oyunu bilgisayardan oynamak için yeterli bir sebep olabilir mi?

marvel şampiyonlar turnuvası
Klavye ayarlarını tamamen özelleştirebiliyorsunuz.

Klavye ve fare desteği ile mobil oyun oynamak

Telefondan oyun oynamanın en büyük zorluğu tabii ki de dokunmatik ekran. Özellikle PUBG Mobile,CoD Mobile gibi mobil FPS oyunları oynarken bu tarz sorunları çok sık yaşayabiliyorsunuz. Sırf bu sorunlar için çıkarılan özel aparatlar mevcut. Ancak ne kadar yeterli oluyor derseniz, fazla da yeterli olmuyor. Mobil dövüş oyunları ya da bahsettiğimiz türdeki oyunları bilgisayardan da oynabilir ve hatta diğer oyunculara karşı büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yukarıda da bahsettiğimiz gibi BlueStacks’i ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirmek ve mobil oyunları oynamak.

Klavye desteğinin en güzel yanlarından biriyse kesinlikle tamamen özelleştirilebilir olması. Yani klavye üzerindeki tüm anahtarları, oyun içerisinden herhangi bir göreve atayabiliyorsunuz. Bu şu anlama geliyor; karakterinizi ister W, A, S, D ister yön tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. BlueStacks bu konuda tüm kullanıcılarına tam özgürlük sağlıyor. Ayarlarınızı kaydederek sonradan indireceğiniz oyunlarda da kullanabiliyorsunuz. Böylece her oyun için tek tek ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

marvel şampiyonlar turnuvası indir
Bilgisayardan tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Avantaj kazanın ve hesabınızı hızlı geliştirin

Bizim açımızdan bilgisayardan mobil oyun oynamanın belki de en büyük avantajı kesinlikle hızlı hesap kasabilmek. Bunu sağlamak için de yapmanız gerekenler çok basit. Bilgisayar başında değilken, mobil oyunları telefondan oynayabilirsiniz. Bilgisayar kullanabiliyorsanız bu sefer bilgisayardan oynayın. Böylece hiç durmadan oyunu oynayarak, yeni başladığınız bir oyunda bile kısa sürede diğer oyuncuları yakalayabilirsiniz. Tabii bu şekilde yapmak istemiyorsanız, telefonunuzu sadece günlük işleriniz için kullanıp, mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz.

marvel şampiyonlar turnuvası pc

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts