MARVEL Strike Force: Sevdiğin Süper Kahraman ile Oyna!

Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Loki, Venom, Kaptan Amerika, Elektra ve Iron Man… Marvel evreninin en iyi kahramanlarını artık oynayabileceksin!
MARVEL Strike Force indir oyna
MARVEL Strike Force üzerinde taarruz başladı ve dünyanın kaderi sizin elinizde!

Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Loki, Venom, Kaptan Amerika, Elektra ve Iron Man… Marvel evreninin en iyi kahramanlarını artık oynayabileceksin!

✅ Marvel evrenindeki iyi ve kötü karakterler!
✅ Çarpıcı görseller
✅ Destansı çatışmalar
✅ Online ve oynaması ücretsiz

Hemen aşağıdaki adresten bilgisayarına indirebilirsin!

Marvel Strike Force indir

Yukarıdaki butona tıkladığınızda indirme sayfasına gideceksiniz.

marvel strike force bluestacks
BlueStacks cihazınızda yüklü değilse bu butona tıklamalısınız.
marvel strike force bluestacks
BlueStacks cihazınızda yüklüyse bu butona tıklamalısınız.

Marvel Strike Force oynarken baş düşmanlarınıza karşı hazırlıklı olun. Dünya üzerinde birçok yerde taarruz başladı ve süper kahramanlar ile kötü adamlar bu taarruza karşı koyabilmek için hep birlikte çalışıyorlar. Yepyeni bir düşman tehdidine karşı stratejik bir çatışmaya giren Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Loki, Venom, Kaptan Amerika, Elektra ve Iron Man’in de içinde bulunduğu takımınızı bir araya getirerek taarruzun tüm sorumluluğunu üstlenin. Şimdi savaş zamanı, takımınızı toplayın ve dünyayı kurtarmak için savaşa hazır olun!

Marvel Strike Force için gelişme taktikleri, rehberler ve merak edilenlerden çok daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz. Ayrıca oyunu indirmek için indirme linklerini de hemen aşağıya ve yazının sonuna ekledik.

Marvel Strike Force oyununa nasıl başlamalıyız?

Marvel Strike Force’a başladığınızda direkt olarak bölümleri geçmeye odaklanın. Birkaç bölüm geçtikten sonra Punisher’ı ekibinize katacaksınız. Punisher’dan sonra takımınızda geçtiğiniz bölümleri tekrardan “Oto Zafer” özelliği ile oynayabilir ve takımınızdaki karakterlerin üzerine donatabileceğiniz eşyalar kazanabilirsiniz.

Marvel Strike Force Zafer
Takımınızı kurarak kuşatmayı sonlandırın!

Kazandığınız eşyalar ile karakterlerinizi donatarak gücünü arttırabilirsiniz. Bazı eşyalar birleştirilerek farklı bir eşyaya dönüşebiliyor. Bu eşyalardan bir tanesi de Punisher’ın zırhı. Zırhı oluşturmak için iki farklı nesneyi birleştirmeniz gerekiyor. Eğer elinizde yeterince malzeme bulunuyorsa zırhı kolayca yapıp donanabilirsiniz. Karakterlerinizde tüm eşya alanı dolduğunda karakteriniz kademe atlıyor. Kademe atlayan karakterlerin istatistiklerinde de artışlar oluyor. Can, hasar, zırh, direnç, odaklanma gibi özelikleri geliştirebilirsiniz.

Taktikler

Marvel Strike Force oynarken ilk olarak yapmanız gereken karakterlerinizi mutlaka geliştirmek. Karakterleriniz ne kadar çok gelişirse yapacağı saldırılar da o kadar fazla olacak ve rakiplerden çok daha az hasar alacaksınız. Sonrasında takımınıza mutlaka bir tane sıhhiyeci karakter almanızı öneriyoruz. Takımınızın canı azaldığında sıhhiyeci sayesinde canınızı tamamen doldurabilir ve kaybetme ihtimalinizin olduğu savaşlardan dahi kolayca kazanarak çıkabilirsiniz.

Strike Force Karakter Geliştirme
Strike Force Karakter Geliştirme

Rakiplere saldırırken öncelikle hedefleriniz can veren, ekstra asker çağıran karakterlere saldırın. Can veren bir karakteri sonraya sakladığınızda saldırı sırası can verene geçtiğinde canını azalttığınız karakterlerin canını kolayca doldurabilir ya da ekstra asker çağırabilen bir karakter varsa karşınızda öncelik hedefiniz o olmalı ki rakibiniz karşınızda sayı üstünlüğü kuramasın. Oto Zafer özelliği ile eski bölümlerde tekrar tekrar savaşın. Bu sayede hem tecrübe puanı kazanacaksınız hem de karakterlerinizi donatabilmek için eşyalar bulabileceksiniz. Bulduğunuz eşyalar karakterinizin gelişiminde fazlasıyla etkili olacağı için bu taktiği kesinlikle es geçmemelisiniz. Karakterleriniz ne kadar güçlü olursa bölümleri de bir o kadar kolayca geçebilirsiniz.

Marvel Strike Force İndir

Strateji türüne farklı bir boyut getiren Marvel Strike Force, bizleri olduğu kadar sizlere de bir hayli hitap edeceğini düşünüyoruz. Eğer sayfanın en üst kısmındaki video ilginizi çektiyse ve bu heyecan dolu atmosferde sizler de olmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan butona tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Marvel Strike Force indir

Total
62
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler