Mini Football PC üzerinden nasıl oynanır?

Miniclip’in futbol oyunu Mini Football PC üzerinden nasıl oynanır?
Mini Football PC
Mini Football

Miniclip’in geliştirdiği futbol oyunu Mini Football, BlueStacks yardımıyla artık PC üzerinden de kolaylıkla oynanabiliyor. Bu yeni ve kolay futbol oyununda futbolu hiç olmadığı gibi deneyimleyebilirsiniz. Mini Football’da casual oyun deneyiminin keyfini çıkarırken gerçek futbola sadık kalmaya devam edin. Stadyumlarda haykıran taraftarların önüne çıkıp muhteşem goller atmanın ve gelmiş geçmiş en güçlü takımı oluşturmanın zamanı geldi!

PC’den Mini Football nasıl oynanır?

Miniclip’in geliştirmiş olduğu futbol oyunu Mini Football‘ı BlueStacks yardımıyla PC üzerinden kolayca oynayabilirsiniz. Mini Football’ı PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var.

Mini Football Ekipman
Mini Football’da takımınızı oluşturun ve maçlara başlayın!

Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları BlueStacks ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Mini Football Diziliş
Maçları kazandıkça kazandığınız kartları açarak daha güçlü oyunculara sahip olabilirsiniz.

Mini Football bilgisayardan nasıl oynanır?

Mini Football oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Mini Football gol
Rakip takım oyuncularını şaşırtarak takımınızla paslaşın ve çok daha rahat goller atın.

Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Mini Football” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 130MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Mini Football kontroller
Klavye ile oynayabilmek için kontrol ayarlarını yapmayı unutmayın!

Klavye ve Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Mini Football’da fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

Mini Football PC
Vurduğunuz gol olsun! 🙂

Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Mini Football

Mini Football PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Mini Football gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts