Modern Ops bilgisayardan nasıl oynanır?

Modern Ops ile tamamen ücretsiz bir şekilde hiç bitmeyen aksiyonla tanışın. Modern Ops canlı 3D grafiklerle heyecan verici savaşları ile sizleri bekliyor.
Modern Ops
Modern Ops bilgisayardan nasıl oynanır?

Modern Ops Black Squad ile tamamen ücretsiz bir şekilde hiç bitmeyen bir aksiyonla tanışın. Modern Ops Canlı 3D grafikler ve heyecan verici savaşları ile sizleri bekliyor.

Bilgisayardan Modern Ops Oyna!

Modern Ops oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Modern Ops’u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın.

modern ops oyna
Rakiplerinize nişan aldıktan sonra silahınız otomatik olarak ateş ediyor. İsterseniz bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Modern Ops” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Bilgisayardan Modern Ops nasıl oynanır?

Modern Ops oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Modern Ops’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Modern Ops’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Modern Ops Zafer
Rakiplere karşı iyi yer alırsanız ve sürekli merminiz dolu bir şekilde savaşırsanız fazlasıyla rakip öldürebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Modern Ops oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Modern Ops oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Modern Ops değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Modern Ops Donanım
Donanım bölümünden aldığınız yeni silahları kuşanabilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Modern Ops oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Modern Ops

“Modern Ops, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Modern Ops gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler