Monbots RPG bilgisayardan nasıl oynanır?

Monbots RPG oyununda dünya, Monbot denen robotlar tarafından ele geçirildi. Monbots RPG’yi bilgisayardan oynayarak hızlıca dünyayı kurtarın!
Monbots RPG bilgisayardan nasıl oynanır
Monbots RPG bilgisayardan nasıl oynanır?

Monbots RPG oyununda dünya, Monbot denen robotlar tarafından ele geçirildi. Monbot tehdidinden sonsuza kadar kurtulmak için dünyanın her köşesine yayılan kod parçalarını toplamanız gerekiyor. Maceranız sırasında monbotların zırhlarını toplayabilecek ve onlarla savaşabileceksiniz.

Monbots RPG bilgisayardan nasıl oynanır?

Bilgisayardan Monbots RPG oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’e sahip olmanız gerekiyor. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra işlem oldukça basit. Play Store hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açmanız gerekiyor. Sonrasında istediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. Monbots RPG’yi bilgisayardan indirebilmek için de yapmanız gerekenler şu şekilde:

Monbots Ev
Monbots RPG’de kendinize ait bir eviniz bulunuyor, ayrıca çevrenizdeki diğer evlere de girebiliyorsunuz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Shortcut Run oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Monbots RPG Oyna!

Monbots RPG, PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil RPG türüne farklı bir soluk getiren Monbots RPG, kendine özgü grafikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Oynanış tarafındaki karakter ve yetenek skalası da epey fazla. Monbots RPG BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki bu yapımı bilgisayar üzerinden nasıl oynayabilirsiniz? Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor çünkü BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Monbots etkileşim
Dışarıda olan karakterlerle iletişim kurabilirsiniz.

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanımsal olarak büyük bir fark yaratacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olacaktır. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden Monbots RPG oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek FPS’in verdiği akıcılık sayesinde diğer oyunculara nazaran çok daha avantajlı olacaksınız.

Monbots RPG Kontrol Ayarları

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz.

Monbots diyalog
Diyaloglara göre bazı görevler alabilir hatta çevredeki eşyaları da çantanıza ekleyebilirsiniz.

BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak da oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz.

Monbots RPG indir

“Monbots RPG, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Monbots RPGt gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts