Moto Rider Go PC üzerinden nasıl oynanır?

Moto Rider Go PC üzerinden nasıl oynanır?
Moto Rider Go
Moto Rider Go bilgisayardan nasıl oynanır?

T-Bull’un geliştirmiş olduğu yarış oyunu Moto Rider Go, bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor. Şimdi siz de Moto Rider Go’yu PC üzerinden oynayın ve dünyanın yeni en iyi motosikletçisi olmak için yola koyulun! Trafik ile yarışın ve bu rekabette en iyi sonuçları almak için mücadeleleri tamamlayın.

Moto Rider Go bilgisayardan nasıl oynanır?

Moto Rider Go oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın.

Moto Rider Motor Güçlendirme
Moto Rider’da bölümleri daha rahat geçebilmek için motorlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Moto Rider Go: Highway Traffic” araması yapın ve 100 milyondan fazla indirilen bu oyunda birbirinden zorlu mücadelelerde yer alın ve sokakların en hızlı motosikletçisi siz olun. Milyonlarca başka oyuncu zirve için yarışıyor olacak. Onlara katılın ve haftalık lider tablosu sıralamalarında zirveye giden yolda emin adımlarla ilerleyin.

moto rider oyna
Dünyanın yeni en iyi motosikletçisi olmak için yola koyulun ve olabildiğince hızlı olun!

Bilgisayardan Moto Rider Go oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Moto Rider Go değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Moto Rider Klavye Ayarları
Klavye ayarlarınızı ayarlamadan verimli bir oyun geçiremezsiniz.

Klavye Ayarları

Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz.  Hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamanız gerekmekte. Klavye ayarlamalarını yapmak için ekranın sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynanışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağdaki pencerede bulunan “Kaydırma” “Sürükle” gibi özellikleri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Tüm bölümlere eksiksiz bir şekilde tuş ataması yaptıktan sonra sağ alttan kaydet butonuna tıklayın. Klavye ayarlarınız artık tamamıyla hazır.

Moto Rider Go

“Moto Rider Go, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler