Motosport Manager Online bilgisayardan nasıl oynanır?

Motosport Manager Online ile yarışçılarınızı yarışa hazırlayın. İster sert, ister sakin bir yarış yapın. Tercihleriniz ile sıralamanızı belirleyeceğiniz bu oyunda stratejik düşünmek de bir hayli önemli.
Motorsport Manager Online
Motorsport Manager Online bilgisayardan nasıl oynanır?

Motosport Manager Online bilgisayardan nasıl oynanır? Motosport Manager Online’ı bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Motosport Manager Online PC üzerinden de oynanabiliyor!

Motosport Manager Online oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

MM Online Start
Yeteri kadar oyuncu olduğunda yarış başlar.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Motosport Manager Online” araması yapın ve 1 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

Motosport Manager Online bilgisayardan nasıl oynanır?

Motosport Manager Online oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Motosport Manager Online’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Motosport Manager Online’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

MM Online Bitiş
Yarış içerisinde yapacağınız hamleler ile bitişe herkesten önce ulaşmanız gerekiyor.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Motosport Manager Online oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Motosport Manager Online oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Motosport Manager Online değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

MM Online Anlaşma
Anlaşmalar yaparak ekibinize yeni oyuncular katabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Motosport Manager Online indir

“Motosport Manager Online, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Motosport Manager Online gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts