NBA Live Kazanma Taktikleri – Her maçı kazanın!

NBA Live’da daha iyi oynamak için kullanabileceğiniz birçok taktik bulunuyor. Kendi stratejinizi oluşturarak turnuvaların galibi olun.
NBA Live Kazanma Taktikleri
NBA Live’ı bilgisayar üzerinden oynayarak daha fazla maç kazanabilirsiniz.

NBA Live kazanma taktikleri uygulayarak her maçı kazanabilirsiniz. Kendi taktiğinizi oluşturabilirsiniz ancak oyunun en önemli püf noktası rakibi iyi tanımak. Eğer rakibinizin oynanış tarzını iyi bir şekilde anlayabilirseniz yapacağı hamleleri tahmin edebilirsiniz. Böylelikle rakibinizi ezici bir farkla yenebilirsiniz.

NBA Live Tüm Kazanma Taktikleri

NBA Live’da iyi bir takıma ve iyi oyunculara sahipseniz kazanmak için yapmanız gereken tek şey doğru stratejiyi kurmak ve eksiksiz bir şekilde uygulamak. Her rakibe karşı aynı kadroyla çıkarsanız maçları kaybetme ihtimaliniz artacak. Karşınızdaki takımın oyuncularına göre bir kadro oluşturarak maça o oyuncularla çıkmalısınız.

NBA Live Maç
Maçlarda kazanmak için iyi oyuncular oynatabilirsiniz.

Maç formasını kapmayı başaran oyuncular ne kadar güçlü olursa olsun sizin de atış zamanlamalarını veya blok zamanlamalarını tutturmanız gerekiyor. Doğru anda doğru stratejiler uygulayarak skorunuzu yönetebilirsiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız kısa bir süre mekaniklere alışmanız gerekiyor. Bu süre boyunca kötü oynayabilir veya kaybedebilirsiniz.

İyi oyuncular kullanın

Eğer iyi bir oyuncuya sahipseniz kesinlikle kadroya dahil etmeniz gerekiyor. Maç sonunda veya herhangi bir yöntemle oyuncu paketleri kazanarak güçlü oyuncular elde edebilirsiniz. Böylelikle hem kadronuzu hem de takımınızı güçlendirmiş olursunuz. Oyunda hiçbir şey yapmadan kazanabileceğiniz tek ödül sistemi günlük giriş ödülleri.

NBA Live Paketler
Paket açarak yeni oyuncular kazanabilirsiniz.

Her gün sadece bir defa bile olsa oyuna girerek günlük giriş ödüllerini toplayabilirsiniz. Özellikle başlangıç aşamasındaysanız bu ödüller oldukça işinize yarayacak. Oyunda bulunan görevleri yaparak ve seviye atlayarak birbirinden eşsiz ve bir o kadar da güzel hediyelere sahip olabilirsiniz.

Hedefleri tamamlayın

Oyunda birçok hedef bulunuyor. Her hedefin birbirinden kolay olmasının yanında ödülleri de oldukça memnun edici. Yapabileceğiniz hedefleri kısa süre içerisinde tamamlayarak takımınızı güçlendirebilirsiniz. Hediyelere fazla takılmadan oyunda bulunan hedefleri yapmalısınız.

NBA Live Setler
Set tamamlayarak birbirinden eşsiz hediyelere sahip olabilirsiniz.

Kazanacağınız en kötü hediye bile ileride işinize yarayabilir. Seviyeniz için zor olan hedefler yapmak yerine kolaylıkla yapabileceğiniz ve hızla bitecek hedefleri tamamlayın. Bazen hedef tamam masraflı olabilir. Bir anda hedefi tamamlamak oldukça büyük zarar oluşturabileceğinden adım adım gitmeniz daha iyi olacak.

Başarımları tamamlayın

Başarım tamamlamak oldukça işinize yarayacak. İstediğiniz zaman yapabileceğiniz gibi başarım ödülleri hiçbir zaman değişmiyor. Özellikle oyunun ilk başarımı olan “5. Seviyeye Ulaş” görevinin hediyesi ödülü gayet iyi. 2.500 jeton ve 1 adet pro paketi kazanabilirsiniz. Eğer şanslıysanız paketin içinden güzel bir oyuncu çıkarabilirsiniz.

NBA Live Sezon Maçları
Sezon maçlarındaki eşleşmelere göre kadronuzu oluşturun.

Seviye atladıkça gereken tecrübe puanı da artacak. Ancak yapmanız gerekenler zorlaştığı için başarım tamamlamayı yarım bırakmamalısınız. Ne kadar çok uğraşırsanız o kadar iyi hediyelere sahip olursunuz. 100. seviyeye kadar hediye kazanabilirsiniz. Seviye atlamaya önem göstermezseniz karşılaştığınız oyuncuların kadrosu daha iyi olabilir.

NBA Live’ı PC üzerinden oynayın

NBA Live’ı bilgisayar ile oynayarak daha kolay bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Özellikle klavye ve fare kontrolleri sayesinde oyununuz daha kolaylaşacak. Play Store mağazasında bulunan tüm oyunları oynayabileceğiniz ve en iyi telefonlardan bile 9 kat daha hızlı çalışabilen BlueStacks’i indirdikten sonra aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulamalısınız.

NBA Live Takım
Takımınızda her zaman en iyi oyuncularınız bulunmalı.
  • BlueStacks’i kurduktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Ardından Play Store mağazasına giriş yaparak NBA Live araması yapın.
  • Arama sonucunda oyunu indirin.
  • Dosya indirme işlemi bittikten sonra gerekli ayarları yapın ve oynamaya başlayın.

NBA Live İndir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts