NERF Pranks bilgisayardan nasıl oynanır?

HOMA Games’in geliştirdiği NERF Pranks oyununda silahınız ile karşınızdaki kişilere yakalanmadan onlara ateş edin!
NERF Pranks bilgisayardan nasıl oynanır
NERF Pranks bilgisayardan nasıl oynanır?

NERF Pranks BlueStacks ile bilgisayardan da oynanabiliyor. NERF Pranks oynarken silahınız ile karşıdaki kişilere ateş ederek onları şakalayabilirsiniz ancak yakalanmamaya dikkat edin.

NERF Pranks bilgisayardan nasıl oynanır?

Bilgisayardan NERF Pranks oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’e sahip olmanız gerekiyor. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra işlem oldukça basit. Play Store hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açmanız gerekiyor. Sonrasında istediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. NERF Pranks’ı bilgisayardan indirebilmek için de yapmanız gerekenler şu şekilde:

Nerf Pranks
Nerf Pranks’ta verilen sayı kadar karşınızda bulunan kişiyi vurarak ortadan kaldırmalısınız.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından NERF Pranks oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan NERF Pranks Oyna!

NERF Pranks PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil aksiyon türüne farklı bir soluk getiren MiniBattle, kendine özgü grafikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Oynanış tarafındaki karakter ve yetenek skalası da epey fazla. NERF Pranks BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki bu yapımı bilgisayar üzerinden nasıl oynayabilirsiniz? Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor çünkü BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Nerf Pranks savaş
NERF Pranks oyununda zaman zaman karşılıklı savaşlara da girebilirsiniz.

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanımsal olarak büyük bir fark yaratacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olacaktır. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden NERF Pranks oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek FPS’in verdiği akıcılık sayesinde diğer oyunculara nazaran çok daha avantajlı olacaksınız.

FPS Arttırmanın Yolları

NERF Pranks’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız FPS değerinizi birçok farklı metot ile yükseltebilirsiniz. Örneğin DirectX veya OpenGL arasında geçiş yapmanız bilgisayarınızın uyumluluğuna göre performansınızda değişiklik yapabilir veya Cihaz Profili bölümünden emülatör cihazınızı değişebilir, kendi RAM’inize göre BlueStacks’i optimize edebilirsiniz.

NERF Pranks’ı Büyük Ekrandan Oynamak

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. NERF Pranks PC üzerinden oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyüktür.

Nerf Pranks Yakalanma
Ateş ederken dikkatli olun yakalanabilirsiniz.

Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız BlueStacks ile bilgisayar üzerinden NERF Pranks oynamaya davetlisiniz!

NERF Pranks Kontrol Ayarları

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz.

Nerf Pranks oyna
NERF Pranks’i BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilirsiniz.

BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak da oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz.

NERF Pranks indir

Bu yazımızda NERF Pranks’ı nasıl bilgisayar üzerinden oynayabileceğinizi anlattık. Bu tarz içeriklerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts