New MiniBattle PC üzerinden nasıl oynanır?

RPG türündeki New MiniBattle PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki New MiniBattle’ı bilgisayar üzerinden oynayabilmek için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?
New MiniBattle bilgisayardan nasıl oynanır?
New MiniBattle bilgisayardan nasıl oynanır?

New MiniBattle oyununda gerçek zamanlı olarak rakiplerinize karşı savaşırken en güçlü kral olmak için arkadaşlarınızla takımınızı kurun! Oynaması kolay ve anlaşılır olan bu PvP oyununda gerçekçi ve kişiselleştirilmiş efektler sayesinde daha havalı savaş sahneleri görebilirsiniz. Hemen şimdi New MiniBattle’a katılın ve istediğiniz zaman bu eşsiz rekabetin kralı olun.

New MiniBattle bilgisayardan nasıl oynanır?

Bilgisayardan New MiniBattle oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’e sahip olmanız gerekiyor. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra işlem oldukça basit. Play Store hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açmanız gerekiyor. Sonrasında istediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. New MiniBattle’ı bilgisayardan indirebilmek için de yapmanız gerekenler şu şekilde:

Büyük ekrandan New MiniBattle oynayarak daha akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.
Büyük ekrandan New MiniBattle oynayarak daha akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından New MiniBattle oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan New MiniBattle Oyna!

New MiniBattle PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil RPG türüne farklı bir soluk getiren MiniBattle, kendine özgü grafikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Oynanış tarafındaki karakter ve yetenek skalası da epey fazla. New MiniBattle BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki bu yapımı bilgisayar üzerinden nasıl oynayabilirsiniz? Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor çünkü BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

New MiniBattle'ı bilgisayar üzerinden oynayarak daha yüksek FPS elde edebilirsiniz.
New MiniBattle’ı bilgisayar üzerinden oynayarak daha yüksek FPS elde edebilirsiniz.

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanımsal olarak büyük bir fark yaratacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olacaktır. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden New MiniBattle oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek FPS’in verdiği akıcılık sayesinde diğer oyunculara nazaran çok daha avantajlı olacaksınız.

FPS Arttırmanın Yolları

New MiniBattle’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız FPS değerinizi birçok farklı metot ile yükseltebilirsiniz. Örneğin DirectX veya OpenGL arasında geçiş yapmanız bilgisayarınızın uyumluluğuna göre performansınızda değişiklik yapabilir. Veya Cihaz Profili bölümünden emülatör cihazınızı değişebilir, kendi RAM’inize göre BlueStacks’i optimize edebilirsiniz.

New MiniBattle’ı Büyük Ekrandan Oynamak

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. New MiniBattle PC üzerinden oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyüktür.

Klavye ve fare ile daha kolay bir oynanışa sahip olun.
Klavye ve fare ile daha kolay bir oynanışa sahip olun.

Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız BlueStacks ile bilgisayar üzerinden New MiniBattle oynamaya davetlisiniz!

New MiniBattle Kontrol Ayarları

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz. BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak da oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz.

New MiniBattle İndir

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyini sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden New MiniBattle oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir. Çünkü New MiniBattle gibi oyunlar cihazını oldukça yormakta. Fakat bilgisayarda bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız üstelik yüksek performansın ve klavye farenin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler